Kole kuritegu Rootsis: Somaallane vägistas naist mõõgaga

0
1449

Kole kuritegu Rootsis: Somaallane vägistas naist mõõgaga. Rootsi kohus keeldus kurjategijat maalt välja saatmast, edastab FriaTider.

36-aastane somaal tungis 28. aprillil Vänersborgis naise korterisse, haaras puust mõõga ning asus naist tema lapse nähes jõhkralt vägistama. Ta surus mõõga naisele vagiinasse, samal ajal karjudes “Hoor!” ja “Sa vajad sama suuri peeniseid!”. Juhtumi tunnistajaks olnud tütar rääkis naispolitseinikule, et ta nägi kuidas Mahamed tema ees emale puust mõõga sisse torkas.

Vänersborgi kohus mõistis Somaalia mehe selle teo eest kaheks ja pooleks aastaks vangi, kuid karistus võib väheneda kolmandiku võrra, mis tähendab reaalselt 1 aasta ja 8 kuud vangistust. Vänersborgi kohus keeldus meest riigist välja saatmast, viidates “turvalisuse olukorrale” Somaalias. Ehk inimõigused, mis justkui kohalike suhtes ei kehti, päästsid jõhkra kurjategija deporteerimisest ning ta on peale karistuse kandmist jälle Rootsi tänavatel liikumas ja võib-olla veel hullemaid tegusid sooritamas.