Koroona toetuste väljapetmine: politsei saabus mošee reidile oma vaibaga

0
753

Reidiga otsiti tõendeid koroona toetuste väljapetmiste kohta.

Berliini politsei tegi eelmisel kolmapäeval Berliinis Neuköllni islami ühendus korteris läbiotsimise. Reidi eesmärk oli otsida tõendeid koroona toetuste väljapetmiste kohta.

Uurimise objektiks oli 35-aastane islamiliidu Furka juht, keda kahtlustatakse aprillis valedel alustel koroonatoetuste taotlemises.

Politsei avas mošee uksed sunniviisiliselt. Aga nüüd läheb lugu huvitavaks, et mitte siseneda palvetubadesse kingadega ja seeläbi ei soovinud politsei moslemi usuliste tundeid solvata, tõid nad kaasa omad vaibad, mis eelnevalt tubadesse lahti rulliti.

Antud ühing pakub keele- ja koraanikoolitust ning palverännakuid Mekasse.

See koroonatoetuste välja petmise ei ole Saksamaal esimene.

Aprilli alguses kahtlustati koroonatoetuste pettuses 46-aastast Palestiina imaami nimega Ahmad Armih , tuntud kui Ahmad Abul Baraa. Saksa siseluureteenistuse järelevalve all olnud äärmuslast kahtlustati 18 000 eurot koroonatoetuse saamises valedel alustel.

Mai alguses tegi Berliini politsei läbiotsimise viie salafisti korteris Neuköllnis. Kahtlusalused olid taotlenud koroona tekitatud kahjude hüvitust kokku 50–60 000 eurot.

  • Salafism on islami uususund. See on äärmusideoloogia, uusfundamentalistlik suund sunni islamis.

Allikad: BZ Berlin , Kansalainen ( 1 , 2 ).

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.