Kui Rootsis peaks demokraadid võimule pääsema, siis Araabia partei alustab Rootsis kodusõda!

1
3544

Asja Rootsis loodud Araabia Partei (Arabiska partiet) parteisekretär krar Al-hamede ütles, et erakond on mures Rootsi Demokraatide (Sverigedemokraterna) võimule pääsemise pärast ja süüdistab neid rassismis.

Krar Al-hamede rõhutab Youtube’is, et kui Rootsi demokraadid saavad võimule, alustab araabia partei Rootsis kodusõda. Tulevase riigisisese sõja eesmärk on Rootsis võimu haaramine, ning seda lubatakse teha nii relvastatud rünnakute kui ka küberrünnakute kaudu.

Videokõnest selgub ka, et araabia parteil on juured kogu riigis: Põhja-Haparandas, Piteåst lõunasse Skånenini. Partei süda on aga Kesk-Rootsis, sealhulgas Stockholmis.

“Oleme valmis kohe, sel hetkel, mil Rootsi demokraadid võtavad riigis võimu, kaotatakse ebademokraatia … ja siis tunnistatakse kehtetuks ka Rootsi seadused … siis kuulutatakse välja kodusõda …,” ütleb Araabia Partei parteisekretär Krar Al-hamede.

Araabia partei vihkab Rootsi demokraate, kuid tunneb kaasa sotsialistidele (Sveriges socialdemokratiska arbetareparti) ning videos on öeldud, et sotside partei on “hea erakond”.

Organisatsioon väidab aga, et ka tulevastel läbirääkimistel on sotsiaaldemokraatidele teatud nõuded. Samal ajal kuulutab partei otse terrorismi ja vägivalda oma oponentide vastu.

Parteisekretäri eesmärk on tuua Rootsi demokraadid ja teised ühiskonnategelased kohtu ette, kui neil on araabia partei veendumustega ebakõlas olevaid arvamusi.

Allikas: Kansalainen.fi

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.