Lapseootel immigratsiooni-vastast Rootsi Demokraatide esindajat ähvardati tappa

0
642

Rootsis toimusid pühapäeval parlamendivalimised ja need läksid väga kurjaks – massilise immigratsiooni vastaseid Rootsi Demokraatide esindajaid ähvardati lausa tappa.

Nynäshamni omavalitsuses Ösmö ligidal tulid kaks meest kallale Rootsi Demokraatide esindajale Emilia Orpanale, kes kartis, et ta tapetakse ära. Emilia on lapseootel ning kartis kõige rohkem oma lapse pärast.

Õnneks tulid teiste erakondade esindajad Emiliale appi ja päästsid ta ära. Muidu oleks ta ilmselt ära tapetud.

Politsei info kohaselt toimus intsident pühapäeval kella 11.26 ajal, vahendab Expressen. Keegi vigastada ei saanud ja juhtumit uuritakse kui ebaseaduslikku ähvardamist.

Rootsi Demokraatide erakonna juhi Jimmie Åkessoni sõnul oli valimispäeval olnud selliseid rünnakuid enneolematult palju. Tema väitel on see väga kahetsusväärne areng. Tema sõnul tuleneb see asjaolust, et ühiskond on lõhestunud.

ALLIKAS:

Valimised Rootsis: immigratsiooni-vastaseid Rootsi Demokraatide esindajaid ähvardati tappa – eestinen

Rootsis on täna parlamendivalimised ja need on läinud väga kurjaks – massilise immigratsiooni vastaseid Rootsi Demokraatide esindajaid ähvardati lausa tappa. Nynäshamni omavalitsuses Ösmö ligidal tulid kaks meest kallale Rootsi Demokraatide esindajale Emilia Orpanale, kes kartis, et ta tapetakse ära. Emilia on lapseootel ning kartis kõige rohkem oma lapse pärast.

Gravida valarbetaren Emilia, SD, blev dödshotad utanför vallokal

Företrädare för Sverigedemokraterna blev angripna av två unga män utanför Ösmo på söndagsförmiddagen. Företrädare för de andra partierna fick rycka in och skydda de två SD:arna, berättar Emilia Orpana, ordförande för SD i Nynäshamn. – Jag är själv gravid så jag blev väldigt rädd för att han skulle få för sig att slå mig i magen, säger hon.