Lõpetage need joomise naljad! Juncker nõuab enda vastu austust!

0
903

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker kommenteeris esimest korda ise meedias levinud väiteid, justkui oleks ta eelmisel nädalal Brüsselis toimunud NATO tippkohtumisel olles alkoholijoobes olnud. Juncker kinnitas oma kõneisiku teadet, mille kohaselt vaevab teda ishias, ning leidis, et temasse peaks lugupidavamalt suhtuma, vahendab ERR.

Foto allikas: Raivo Häidma (Facebook)

“Mulle avaldab tõesti muljet see, et inimesed huvituvad nii marginaalsetest probleemidest ja ma soovin, et minusse lugupidavamalt suhtutaks” ütles Juncker, kui temalt hakati pressikonverentsil küsima, kas ta oli NATO tippkohtumisel alkoholijoobes.

“Mul on ishias ja lisaks sellele läksid mu jalad krampi,” märkis Juncker ning lisas, et ta “naeris tühisuse üle,” mida temast räägiti.

Ishiase teema kerkis esile ka juunis Dublinit külastades, tookord rõhutas ta ise, et ei ole purjus, kuigi lisas naljatades, et “eelistaks seda ishiasele küll”.

Euroopa Komisjon: Junckeril oli eriti valulik ishiasehoog 😂😂😂

VIDEO: Purupurjus Juncker kakerdas NATO tippkohtumisel

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.