Lõunaeestlase suur üllatus: valimiskast toodi emale koju ja öeldi number, kelle poolt hääletada

1
3298

Lõunaeestlane kirjeldas eile sotsiaalmeedias juhtumit, kuidas tema emale toodi valimiskast koju ja öeldi ette number, kelle poolt hääletada. Keegi polnud kasti koju kutsunud.

Lõunaeestlane kirjutab sotsiaalmeedias:

„Nii käivad siis valimised…meie pole emale valimiskasti koju kutsunud ja ka tema ise ja mis me näeme ülla ülla, valimiskast on kodus ja kõik….. ja valib lihtsalt numbrit, ta isegi ei tea, kes selle taga on!!! Ja need on siis usaldusväärsed valimised?????? Kes ütles talle numbri??? Ja kes kutsus kasti????”

Ta jätkab:

„Seni arvasin, et selline asi on ulme, aga nüüd näen kui reaalne see pettus on ja siis see reform veel karjub, et ekre on petuga valitsuses. Ise on petuga „võidu” saanud!”

Lõunaeestlane lisas veel, et mees oli kodus ja ehmatus oli nii suur, et ei taibanud kasti tagasi saata ja sedelit tühistada. „Käisime valimas ja jaoskond oli tühi ja nimekirjas olid üksikud allkirjad… eks näe, mis tulemus tuleb. Jälle reformikate võit?????”

Allikas: Lõunaeestlane.ee

1 kommentaar

  1. See emotsionaalselt ülesköetud lõuna-eestlane võiks nüüd hinge tõmmata ja oma jutu uuesti esitada koos nimede, kohtade, kellaaegade, kasti tooja kirjelduse/nimega, numbri etteütlemise protseduuri kirjeldusega jne.
    Lihtsamalt – esitagu faktide rida, mida on võimalik kontrollida. Ilma selleta on lihtsalt paanikaosakonna verbaalne kõhulahtisus.

Comments are closed.