Mailis Reps astus skandaali tõttu ministriametist tagasi

0
251

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps teatas sotsiaalmeedias, et astub seoses viimastel päevadel meedias lahvatanud skandaali tõttu tagasi. Õhtuleht avaldas teisipäeval ja kolmapäeval terve kuu väldanud uurimuse, millest selgus, et Reps on kasutanud ministeeriumi autojuhti ja ametiautot  oma laste sõidutamiseks, ning ka tema nõunikud tegelevad rohkem tema pere kui ministeeriumi asjadega. Muuhulgas käis Reps Horvaatias perepuhkusel tööbussiga.

Rahvuslane avaldab Repsi avalduse täismhus:

Viimane nädal on olnud minu poliitilise karjääri kõige raskem periood. Olen sattunud jõulise surve alla seoses ministri ja ema rolli ühitamisega. Tunnistan, et olen vigu teinud ning palun vabandust selle eest. Soovin pakkuda oma alaealistele lastele turvalist ja rahulikku kasvukeskkonda.

Seetõttu otsustasin täna haridus- ja teadusministri ametikohalt tagasi astuda ning võtan ühtlasi poliitilise vastutuse oma eksimuste eest töö- ja pereelu ühitamisel.

Tänan kõiki, kes on mulle toetust avaldanud! Pühendun ka Riigikogu liikmena haridus- ja teadusvaldkonna ning Eesti elu edendamisele.

Viimane nädal on olnud minu poliitilise karjääri kõige raskem periood. Olen sattunud jõulise surve alla seoses ministri…

Posted by Mailis Reps on Reede, 20. november 2020

 

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.