“MÄNG ON LÄBI” – Itaalia kirjanik ennustab Euroopale Aafrika näoga tulevikku

0
1841

Israeli uudisteportaalile “Arutz Sheva” kolumnis näeb Itaalia kirjanik ja kolumnist kindlaid märke tänase Euroopa pinnale “Eurafrica” (Euraafrika) tekkimisest. See on seotud pöördumatute demograafiliste ja kultuuriliste tagajärgedega. Eelkõige seostub see islamiseerumisega.

Itaalia kirjanik ja kolumnist Giulio Meotti kirjutab oma viimases veerus Iisraeli uudisteportaalile Arutz Sheva: “Aafrika on Euroopa tulevik. Praegune Aafrika migratsioonilaine on vaid eelmäng.” Meotti sõnul on Euroopa uus nimi tulevikus “Euraafrika”. Demograafilised faktid räägivad selget keelt.

Selles kontekstis viitab Meotti ajakirja The Economist hiljutisele artiklile, mille kohaselt lisandub maailmas aastani 2050 hinnanguliselt 2,2 miljardit uut inimest, neist umbes 1,3 miljardit on aafriklased. See arv vastab Hiina Rahvavabariigi praegusele populatsioonile. Samal ajavahemikul võib afro-eurooplaste (ehk Aafrika juurtega eurooplaste arv), ulatuda 150-200 miljonini. See oleks veerand kogu Euroopa Liidu rahvastikust täna.

Euroopa linnades, millel on juba täna Euroopa-Aafrika tunnusjooned – Barcelona, Marseille’i, Brüsseli ja Londoni linnaosad – muutuvad need piirkonnad pigem reegliteks kui eranditeks. Euraafrika on osa Euroopa demograafilisest ja kultuurilisest saatusest.

Prantsuse nädalalehe “Valeurs Actuelles” ajakirjanik Charlotte d’Ornellas selgitab arenguid teiste sõnadega:

“Kui sa lähed Château-Rouge’i, näed seal kultuurilist Afrikaniseerumist. Kui külastad teatud piirkondi, kus kõik naised on kaetud, näed seal Islamiseerumist.”

Meotti tõstatab küsimuse, kas Euroopa langus on paratamatu nagu Rooma impeeriumi kokkuvarisemine? Eliit aga jätkab jutuga, et mingit rahvastiku vahetust Vana-kontinendi osades ei toimu.

Ok, vaatame lastele pandud nimesid.

Prantsusmaa 1,5 miljoni elanikuga Seine-Saint-Denisis lastenimed näitavad muud. 10 kõige levinumat nime vastsündinutel on:

  • Mohammed
  • Adam
  • Ibrahim
  • Rayan
  • Ismael
  • Noah
  • Amir
  • Imran
  • Ali
  • Liam

Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni poliitilise liikumise “En Marche!” nimega sarnaselt näitab see, et Prantsusmaa islamiseerumine on “marsisammul edasi liikumas”.

Šariaadiseadus kui verstapost

Samasugune areng toimub ka paljudes teistes Euroopa riikides. Mona Walter – ta ei ole “populistide” poliitik, vaid põgenikust Somaalia naine, kes on hiljuti öelnud, et 50 aasta jooksul domineerib islam Rootsis. Walter hoiatab:

“Olen aastaid püüdnud rootslastele teha arusaadavaks islami eesmärki: nad soovivad saada kogu riiki enda kontrolli alla. Samamoodi ka Ühendkuningriikides. Esimene asi, mida nad soovivad, saab olema šariaadi kohtute ülimuslikkus.”

Walter märkis ka, et “rootslased on veendunud, et Rootsi seadused on alati nende riigis kohaldatavad. Aga küsige brittidelt, kas 30 aastat tagasi oleks nad mõelnud, et Inglismaal on 2018. aastal õiguslikud šariaadikohtud. Keegi ei oleks pidanud seda võimalikuks.”

“100 aasta jooksul on mäng läbi”

“Kui Rootsi tunnustab šariaadistandardeid, nõuavad moslemid rohkem, näiteks oma enklaavide iseseisvat juhtimist Rootsis.”

Lõppeesmärk on muuta šariaat kehtivaks üle kogu Rootsi. See on pikaajaline protsess, aga moslemitel on palju kannatlikkust oodata. Demograafia räägib selget keelt: 100 aasta jooksul on mäng läbi.”

Meotti süüdistab Euroopa peavoolu enese sulgemises iseenda loodud libauudiste mulli. Ta ütleb, et pigem jälgiks alternatiivseid allikaid: seda vaprat Somaalia naist, The Economist’i juba mainitud prognoosi ning Prantsuse nimesid. Ja saab segeks: Euroopa jaoks hakkab aeg otsa saama!

It is game over for Europe

Is Africa the future of Europe?