Marokolased püüdsid bussi pagasiruumi pugedes Eestisse pääseda

0
1014

“Peterburis püüdsid kaks marokolast pugeda Tallinnasse suunduva bussi pagasiruumi, et nii Venemaalt Euroopa Liitu pääseda, vahendab Postimees portaali fontanka.ru uudist.

Portaali teatel pidasid politseinikud Peterburi bussijaamas teisipäeval kinni kaks Maroko kodakondsusega meest, kes olid end peitnud Tallinnasse suunduva liinibussi pagasiruumi.

Üks meestest oli saabunud Venemaale juba 2017. aastal. Oma sõnul kavatses ta astuda magistrantuuri, kuid tegelikult töötas ta eri söögikohtades ning jagas tänavatel reklaame. Käesoleva aasta juunis kaotas mees oma sõnul aga dokumendid. Samal ajal kohtus ta oma kaasmaalasega, kes oli Venemaale tulnud jalgpallifänni ID-kaardiga. Mehed otsustasid illegaalselt Euroopasse sõita ning pugesid Obvodnõi kanali peatuses seisnud Peterburi-Tallinna liinibussi pagasiruumi.

Kaugele nad siiski ei jõudnud ning korravalvurid pidasid mehed Peterburi bussijaamas kinni.

Mehi ootab ees 5000–7000 rubla (ümberarvutatult umbes 69-96 eurot) suurune rahatrahv ning Venemaalt väljasaatmine.”

Marokolased püüdsid bussi pagasiruumi pugedes Eestisse pääseda

Portaali teatel pidasid politseinikud Peterburi bussijaamas teisipäeval kinni kaks Maroko kodakondsusega meest, kes olid end peitnud Tallinnasse suunduva liinibussi pagasiruumi. Üks meestest oli saabunud Venemaale juba 2017. aastal. Oma sõnul kavatses ta astuda magistrantuuri, kuid tegelikult töötas ta eri söögikohtades ning jagas tänavatel reklaame. Käesoleva aasta juunis kaotas mees oma sõnul aga dokumendid.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.