Marokolased püüdsid bussi pagasiruumi pugedes Eestisse pääseda

0
943

“Peterburis püüdsid kaks marokolast pugeda Tallinnasse suunduva bussi pagasiruumi, et nii Venemaalt Euroopa Liitu pääseda, vahendab Postimees portaali fontanka.ru uudist.

Portaali teatel pidasid politseinikud Peterburi bussijaamas teisipäeval kinni kaks Maroko kodakondsusega meest, kes olid end peitnud Tallinnasse suunduva liinibussi pagasiruumi.

Üks meestest oli saabunud Venemaale juba 2017. aastal. Oma sõnul kavatses ta astuda magistrantuuri, kuid tegelikult töötas ta eri söögikohtades ning jagas tänavatel reklaame. Käesoleva aasta juunis kaotas mees oma sõnul aga dokumendid. Samal ajal kohtus ta oma kaasmaalasega, kes oli Venemaale tulnud jalgpallifänni ID-kaardiga. Mehed otsustasid illegaalselt Euroopasse sõita ning pugesid Obvodnõi kanali peatuses seisnud Peterburi-Tallinna liinibussi pagasiruumi.

Kaugele nad siiski ei jõudnud ning korravalvurid pidasid mehed Peterburi bussijaamas kinni.

Mehi ootab ees 5000–7000 rubla (ümberarvutatult umbes 69-96 eurot) suurune rahatrahv ning Venemaalt väljasaatmine.”

Marokolased püüdsid bussi pagasiruumi pugedes Eestisse pääseda

Portaali teatel pidasid politseinikud Peterburi bussijaamas teisipäeval kinni kaks Maroko kodakondsusega meest, kes olid end peitnud Tallinnasse suunduva liinibussi pagasiruumi. Üks meestest oli saabunud Venemaale juba 2017. aastal. Oma sõnul kavatses ta astuda magistrantuuri, kuid tegelikult töötas ta eri söögikohtades ning jagas tänavatel reklaame. Käesoleva aasta juunis kaotas mees oma sõnul aga dokumendid.