Mart Kadastik vikerraadios: Helmed on solvanud 100 000 Eesti seksuaalvähemust ja neid on 10 000, kes valmistuvad sugu muutma

0
2138

Homoagenda jutud muutuvad aina absurdsemaks ja seda ka endiste meediainimeste kaudu – Mart Kadastik peab eesti rahvast homorahvaks, kes on Mart Helme intervjuu järel depressioonis ja šokis.

Vikerraadio külaliseks olnud Mart Kadastik vahutas EKRE suunas tuld ja tõrva, kusjuures tema verbaalne žongleerimine jõudis EKRE otsese süüdistamiseni kellegi tagakiusamises, vihaõhutamises ja koguni enesetappude arvu tõusmises. Seda räägib mees, kes nõukogude ajal kiusas ise totalitarismi vastu võitlejaid.

Nii selgub, et valitsuse kangutamise nimel kõlbab “riigiraadiol” välja veeretada vanad kommunistikahurid, kes on tihedalt Reformierakonnaga seotud. Mida siis Kadastik väidab?

“Tegelikult on solvatud 100 000 inimest Eestis, mis on väga laias laastus see inimgrupp, mis kuulub kategooriasse seksuaalvähemused. Nende hulgas on palju noori, kes on praegu oma soolise enesemääratlemise faasis,“ sõnas Kadastik Vikerraadios.

Kui Eestis on Kadastiku sõnul sada tuhat geikalduvustega inimest, teeb see protsendiks kõvasti üle kaheksa, mis on üldiseks peetavast 3-5 protsendist märgatavalt suurem. Eesti on seega Kadastiku hinnangul homoriik.

Kadastik on ühtlasi Eesti avalikkuse ette toomas “progressiivset” ideed, et ei loe see, mis soost on noor sündinud, vaid teatud vanuses järgneb oma “tegeliku” soo määratlemine. Nii ahvatleb ta noori oma sugu muutma või vähemalt seda kaaluma.

Kadastiku arvates on ühiskonnas niigi levivat koroonastressi arvestades igasuguste pingete, stressi ja frustratsiooni võimendamine siseministri poolt väga halbade tagajärgedega. „Õhkkond, mida perekond Helmed on sõnavõttudega tekitanud, pole lihtsalt emotsionaalne vägivald, vaid lausa kuritegu Eesti rahva suhtes,” vahendab Õhtuleht Kadastiku öeldut. Sada tuhat kadastiku-geid on seega Eesti rahvas.

Kadastik väidab lisaks, et Eestis püsivat suhtumine, nagu tuleks geid vangi panna.

Meemi autor: Rahvuslane.ee

Kadastik tõdes, et uurimiste järgi on umbes kolmandik Eesti inimesi, kes pole seda meelt, et geidel oleks kõik õigused (toim. Eesti rahvaarv on 1.1.2020 aasta seisuga Wikipedia andmetel 1 328 976. Seega on Kadastiku sõnul täpselt 442 992 inimest, kes ei usu, et homodel on kõik õigused. Siit tekib küsimus, kust pärinevad need andmed?)

“Martin Helme nägemus homototalitarismist on paranoiline lähenemine,“ ütles Kadastik.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.