Martin Helme: LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes

0
911

Martin Helme:

“LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes.

Vastasin, et keegi tõi need täna fraktsiooni ja on riigikogu valvelauas, sealt saab kätte. Ütlesin, et mina pole täna tööl ja ei ole neid prille näinud, aga minu teada on nad täitsa terved. Selle peale teeb Delfi uudise pealkirjaga: Delfi leidis Tarandilt röövitud prillid! Okulaare hoiustab ei keegi muu kui Martin Helme isiklikult!

Artikkel on tasuline ja ma loomulikult ei hakka selle soperdise edasiseks lugemiseks raha kulutama. Pealkiri ise on aga lihtsalt piinlik, tülgastav LIBAUUDIS. Lolle ei künta ega külvata, kasvavad ise. Huvitav, et nad peavad end ise ajakirjanikeks.”

 

Martin Helme

LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes. Vastasin, et keegi tõi need täna fraktsiooni ja on riigikogu valvelauas, sealt saab kätte. Ütlesin, et mina pole…

 

Delfi leidis Tarandilt röövitud prillid! Okulaare hoiustab ei keegi muu kui Martin Helme isiklikult

Katusemeister Mart Rieberg sõnas Delfi reporteri küsimusele, kas Indrek Tarandi päikeseprillid võttis tema, kõlava häälega jaatavalt. “Jah, prillid olid minu käes, aga andsin need täna lõunal Martin Helmele,” paljastas Rieberg prillide tegeliku asukoha. Protestil meeldis Riebergile väga. “See oli tore,” sõnas ta Delfile. Rieberg tunnistab koolipoisilikult üles, et pöördus Helme poole ise.