Martin Helme: peale Võsumetsa reportaaži Kanal2/PM kaameraid EKRE valimispeole ei lasta

0
1022

“Oleme erakonnas otsustanud, et poleks sobilik Marian Võsumetsaga selles kapatsiteedis suhelda. Kohtleme teda nagu Sputniku “ajakirjanikke”. Kui PM/Reporter tahab EKRE-lt millegi kohta kommentaari, saadab mõne päris ajakirjaniku,” andis Martin Helme oma Facebooki lehel reporter Võsumetsa tööle hinnangu.

“Seoses sellega, et Võsumets on (lõplikult) kapist välja tulnud võitleva vasakradikaalse multikultitajana ei saa teda enam käsitleda ajakirjanikuna,” põhjendas Helme erakonna otsust.

Lisades, et oma pühapäevaõhtusele valimispeole on EKRE otsustanud Kanal2/PM kaameraid mitte lasta.

“Siis pole vähemalt võimalik see, et võtavad tänaval mõnel purjus soomlasel sabast kinni ja panevad samasse klippi meie istumisega, jättes mulje, et meil käib mingi läbu. Meil sellevõrra toredam istumine, kui mingid propagandistid ei hiili ringi, et püüda iga hinna eest kätte saada halvustavaid kaadreid. Minge filmiga Elurikkuse pidu Teletornis,” kirjutas Helme oma postituses.

Vaata Marian Võsumetsa reportaaži rongkäigult SIIT (15:09 – 21:37)

Allikas: Objektiiv.ee

Martin Helme: peale Võsumetsa reportaaži Kanal2/PM kaameraid EKRE valimispeole ei lasta – Objektiiv

“Oleme erakonnas otsustanud, et poleks sobilik Marian Võsumetsaga selles kapatsiteedis suhelda. Kohtleme teda nagu Sputniku “ajakirjanikke”. Kui PM/Reporter tahab EKRE-lt millegi kohta kommentaari, saadab mõne päris ajakirjaniku,” andis Martin Helme oma Facebooki lehel reporter Võsumetsa tööle hinnangu. “Seoses sellega, et Võsumets on (lõplikult) kapist välja tulnud võitleva vasakradikaalse multikultitajana ei saa teda enam käsitleda ajakirjanikuna,” …