Martin Helme: vasakpoolsed on täiesti pöördes, et riigieelarvest plaanitakse toetada elujaatavat ning peretoetavat tegevust

0
474

Oodatavalt on vasakpoolsed täiesti pöördes sellest, et riigieelarvest plaanitakse toetada elujaatavat ning peretoetavat tegevust. Anda raha organisatsioonile, kes teeb hädavajalikku selgitustööd laste elude kaitseks ning nii isa kui ema vastutuse õhutamiseks on ju hirmus küll, eks. Teemat üritatakse esitada kuidagi korruptiivses võtmes ja inimesi laimata, omistades neile seisukohti või taotlusi, mida need pole küll kunagi esitanud, kuid mida on lihtne ja mugav rünnata. Arutatakse pikalt laialt, mida ikka ette võtta selliste ettepanekute ära hoidmiseks, mida me pole kunagi teinud. Propaganda abc.

Huvitaval kombel ei ole vasakliberaalid näinud mingit probleemi selles, et aastaid on maksumaksja raha saanud erinevad emteüüd, kelle agenda on tegelikult ohtlik, lõhestav, ühiskonda lõhkuv, surmakultuuri propageeriv. Raha on saanud samas ministeeriumis töötavad või varem töötanud inimesed omaenda ühingutele, aga siin korruptsiooni ei nähta. Meedia asus suisa tegema minust pahalast ja õigustama seaduserikkumist, mis tuvastas hasartmängumaksu vale kasutamise, ikka sel lihtsal arusaamal, et “õige” asja nimel on sigadused lubatud.

Ma ei ole katuserahade suur fänn. Olen korduvalt teinud ettepanekuid selline rahajagamine ära jätta. Kui seda aga tehakse, siis tuleb küll igal inimesel mõista, et taoline riigikogus raha suunamine on palju läbipaistvam ja demokraatlikum, kui kuskilt ministeeriumi rea pealt rasvaste rahade kantimine omaenda ideoloogiliste sümpaatiatega ühingutele. Suurtes kogustes. Aastast aastasse.

Elu Marsi toetuse ettepanek on EKRE fraktsiooni ettepanek. Väga hea ja ilus asi. Meil on täielik õigus toetada eelarve kaudu tegemisi ja ettevõtmisi, mis on kooskõlas meie maailmavaate, väärtuste ja valijate ootustega. Kui vasakpoolsed ja vikerkaarevärvilised saavad seda teha, miks ei võiks üks konservatiivne erakond seda teha? Vastust muidugi teame. eEs ikka sellepärast, et vasakpoolsed lähtuvad oma kuldreeglist: meile on kõik lubatud, teistele mitte midagi.

Mulle pakub muidugi suurt rahuldust see raevuspasmides väänlemine, mida näen vasakpoolsete hulgas, kui nad on sunnitud mokaotsast mekkima sama rohtu, mida nad aastaid teistele on kogu aeg suurtes kogustes kõrist alla surunud. Kuidas meeldib?

Oodatavalt on vasakpoolsed täiesti pöördes sellest, et riigieelarvest plaanitakse toetada elujaatavat ning peretoetavat…

Posted by Martin Helme on Kolmapäev, 2. detsember 2020

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.