Matteo Salvini: Türgil ei ole Euroopa Liidus kohta

0
765

Itaalia asepeaminister Matteo Salvini kohtus 8. aprillil Milanos teiste Euroopa konservatiivsete erakondadega. Muu hulgas võttis Liiga juht teravalt sõna Türgi Euroopa Liidu liikmetaotluse kohta.

“Türgi ei ole Euroopa ja ei saa seda kunagi olema,” sõnas Salvini kohtumise “Tervemõistusliku Euroopa Poole” pressikonverentsil.

Voice of Europe’i vahendusel kritiseeris Salvini Euroopa Liidu otsuseid rakendada sanktsioone Poola ja Ungari vastu, samas kui islamiusulisele Türgile jagatakse miljardeid eurosid.

Liiga juht lisas, et nö euroskeptikute perekond kasvab ja ühiselt tehakse tööd uue Euroopa nimel. Ambitsioon on võita Europarlamendi valimised.

Üritusel osalesid ka Taani Rahvaerakond, Põlissoomlased, Alternatiiv Saksamaale, Austria Vabaduspartei ja prantslaste Rahvusliikumine (National Rally).

Allikas: Objektiiv.ee


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.