Maxima langetab 1. juulist kõikides oma poodides viina, siidri ja õlle hinda kuni poolteist eurot

0
1076

Maxima saatis me meilile 28-ndal pressiteate, mida me alles täna nägima, kuna igapäev me oma meili ei vaata. Toome selle pressiteate teieni.

PRESSITEADE!

28. juuni 2019

Jaekett alandab oma poodides lahja ja kange alkoholi hindasid, uute tavahindadega valik on kättesaadav 1. juulist. Hindade alandamine toimub poeketi kaupluste ja logistikakeskuse olemasolevate varude ja juurdehindluse arvelt.

„Jaeketi ostustatistikast lähtuvalt langetame hinnad 1. juulist õllel, siidril, kokteiljoogil ja kangematest vägijookidest viinal ning brändil. Kõikides Maximates üle Eesti saavad vähemasti 17 niisugust alkohoolset jooki uue soodsa tavahinna,“ andis Maxima Eesti tegevjuht Marko Põder teada hindade langetamisest toiduketi kõikides poodides üle Eesti.
Põder lisas, et nimetatud päevast langevad Maxima poodides hinnad õlle puhul kümnest sendist pudelilt ja pooleliitrise viina puhul pooleteise euroni välja.
„Alkoholiaktsiisi langetamisest ja sellest mil poodides on soodsama hinnaga kaubad väljas on juba mõni aeg räägitud. Nii on tarbija ootused üles köetud ja aega ootamiseks, mil kaubavarud ja hankijate uued hinnad sealmaal, väga ei ole. Kaupleja peab pakkumistega vastama klientide ootustele, seda me ka teeme,“ tõdes Põder ja lisas, et hinnaliidri kontseptsioon on Maxima tugevus ja äristrateegia osa.
Märgitud alkohoolsete jookide uued tavahinnad on madalamad alkoholiaktsiisi võrra, mis on arvutatud ilma käibemaksuta hinnast, vastavalt seaduses kehtestatud iga alkoholitüübi muudatuse määrale. Edasised hinnalangetused sõltuvad juba nii jaeketi kui hankijate laovarudest ja hankijate uutest hindadest aktsiisilanguse alusel.
Käesoleval aastal täitus Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub koos uusima mugavuspoega 81 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid ning üks Express-formaadi mugavuspood. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3700 inimest.