Memmede ja taatide pension on ohus: Lihula erihooldekodu läheb Rosimannusele

0
704

Lääneranna volikogu kiitis heaks plaani anda Lihula erihooldekodu endise poliitiku Rain Rosimannuse osalusega firmale Südamekodud, vahendab Lääne Elu.

Otsuse poolt oli 15 volikogu liiget, üks ei hääletanud ja üks oli erapooletu. Kuna Südamekodudega on juba sõlmitud leping Lihula vanadekodu pidamiseks, siis Lääneranna vallavolikogu esimehe Arno Peksari sõnul oli erihooldekodu andmise näol tegemist loogilise sammuga. “Kui oli üks antud, siis tuli anda ka teine,” sõnas ta.

Lääneranna vallavanema Mikk Pikkmetsa sõnul sõlmitakse erihooldekodu pidamise leping Südamekodudega hiljemalt novembri lõpuks ning kui vanadekodu pidamise leping on sõlmitud 50 aastaks, siis erihooldekodu leping tuleb 20 aastaks.

Loe lähemalt Lääne Elust.

Ega siin ei jäägi muud üle, kui laulda kõik koos:“Teed mul näitab Autorollo, kuigi liigub ta killadi-kollo. Mul meeles vaid on Autorollo, ta mulle palju anda võib.”

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.