Merily Tammeorg: Ehk jõuab see postitus tuhandete jagamisteni, sest ei saa me enam vaiki olla

10
2555

Ehk jõuab see postitus tuhandete jagamisteni, sest ei saa me enam vaiki olla, kirjutab Merily Tammeorg oma Facebooki postituses.

Olen Eesti kodanik, Naiskodukaitse liige, kahe lapse ema, oma riigi käekäigu eest hooliv ning igal hetkel valmis kaitsma Eesti riigi iseseisvust.

Hämmastav on kôrvalt näha kuidas praegune valitsus ning Pr. President on kaotanud kuulmisvôime.

On ilmselge, et suur enamus Eesti rahvast EI poolda rändeleppega liitumist ega ka globaalse pagulasraamistikuga ühinemist. Eesti rahval on hääl. Minul on hääl. Seda häält tuleb kuulda vôtta!

Jaga seda postitust, et meie ühinenud hääled paisuks koos piisavalt valjuks, nii et need kurdid kôrvad hakkavad kumisema. Tuleb lasta rahval otsustada!

Postitus on saadav siin

10 KOMMENTAARID

 1. Mis mainet kahjustab? Ärä ole selles organisatsioonis argpüks! Minu silmis hoopis tõstab Merily KL NKK mainet. Merily rõhtutab vastupidiselt äraandjatele ja argpüksidele oma pühendumist Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra kaitsele, tuginedes kaitseliidu seadusest tulenevale ühest kolmest eesmärgist, mis ütleb:

  (3) Kaitseliidu eesmärk on suurendada vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

  Tubli Merily!

 2. Mis mainet kahjustab? Arä ole selles organisarsioonis argpüks! Minu silmis hoopis tõstab Merily KL NKK mainet. Merily rõhtutab vastupidiselt äraandjatele ja argpüksidele oma pühendumist Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra kaitsele, tuginedes kaitseliidu seadusest tulenevale ühest kolmest eesmärgist, mis ütleb:

  (3) Kaitseliidu eesmärk on suurendada vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

  Tubli Merily!

 3. Ei, Ei, Ei!!!!!!! Me ei vaja pagulasi!! Me vajame omi inimesi tagasi. Pagulaste siia toomine on rahvuse häving!!!!

 4. Eks kui need ees pukis olevate otustajate lapsed ja naised ära kasutatakse siis eks hakkab. Õistus pähe tulema kui hilja juba pole tropid on tropid !!!

 5. Merily kurat võtaks mida sa teed? Sa viid selliste postitustega NKK mainet alla. Me peaks olema apoliitilised.

  • Mis mõttes! Kas nn NKK maine on tähtsam, kui Eesti rahva arvamus ja püsimajäämine???

 6. Meile ei ole vaja pagulasi! Pagulased Ei tule siia saama , võtma, nõudma, märatsema ja vägistama!!!! Ei!!!!!!

Comments are closed.