Migrandid on Euroopasse toonud sõja ja ISIS-e, ning muutnud ta ebaturvaliseks

0
566

Rändekriis ja Euroopa liberaalne migratsioonipoliitika on tekitanud arvukalt olukordi, kus ei saa jätta märkimata — migrandid on Euroopasse toonud sõja ja asjad lähevad aina hullemaks.

Moria põgenikelaagrist Kreeka Lesbose saarel, kus on juba tavaliseks kujunenud verised kaklused erinevate migrandirühmade vahel. Pärast kokkupõrkeid Süüria kurdide ja araablaste vahel lahkusid 300 kurdi laagrist ja tegid eemal omaette laagri. “Me põgenesime Süüriast sõja eest, aga leidsime siit eest Süüria sõja,” väidab üks neist.

Väidetavalt on umbes 7000 inimesega laagris vähemalt 40-50 ISIS-e võitlejat, seal on avalikult väljas nende lipud ja loosungid. Võib vaid arvata, mis saab, kui need inimesed edasi Euroopasse lubatakse.

Kansalainen.fi vahendab Itaalia ajalehte Il Messaggero, kus kohalikud elanikud räägivad kuritegevuse ja naiste ahistamise kasvust, samuti sellest, et nad kardavad koos haigete migrantidega ühistranspordis sõita, ning lõpetades soovitusega, et pagulased saadetaks Vatikani, kes on neid abistada soovinud.

ALLIKAS: 

Lääne meedia ülevaade: migrandid on Euroopasse toonud sõja ja ISIS-e, ning muutnud ta ebaturvaliseks – Uued Uudised

Rändekriis ja Euroopa liberaalne migratsioonipoliitika on tekitanud arvukalt olukordi, kus ei saa jätta märkimata – migrandid on Euroopasse toonud sõja ja asjad lähevad aina hullemaks. Intercept kirjutab Moria põgenikelaagrist Kreeka Lesbose saarel, kus on juba tavaliseks kujunenud verised kaklused erinevate migrandirühmade vahel. Pärast kokkupõrkeid Süüria kurdide ja araablaste vahel lahkusid 300 kurdi laagrist ja tegid …