Migrant taanlastele: „Te, taanlased, olete loomad, teid hävitatakse!“ (VIDEO)

0
437

Taani islamivastane poliitik Rasmus Paludan, kes vajab politsei kaitset kõikjal, kus ta vähegi viibib, korraldas hiljuti oma partei Stram Kurs (Hard Line) liikmetega meeleavalduse Århusi – Taani suuruselt teise linnas, kirjutab Euroopa Hääl.

Meeleavalduse ajal lindistasid partei liikmed video, kuidas neid kohalikud vastu võtsid. YouTube’i kanalisse on üles laaditud video, kus saame näha ühte habemega agressiivset sisserändajat, kes karjub ühe noore Taani mehe peale.

Kuigi seda kõike on raske sõnadesse tõlkida, on Kim Møller, poliitilise blogi Uriasposteni autor tõlkinud, mida same antud videost kuulata.

Rändaja ütleb:

“Meil on rohkem lapsi. Saad ühe või kaks. Kümne või viieteistkümne aasta pärast on selles riigis rohkem moslemeid kui taanlasi. Taanlasi on viis miljonit, sa oled peaaegu kustunud mees. … Sa keppid loomadega, sellepärast ei saa sa lapsi… Teid, taanlasi, hävitatakse. Sa oled nagu loom… Ma ei saa kunagi taanlannaks, ma tahan oma mentaliteeti ja traditsioone, kuid oma Taani passist ja Taani rahvaparteist ma loobun. Taani pass (kas ma põletan selle) … Me ei integreeru, vaid jätkame teie ühiskonna kurat …Imege riista!”

Umbes kaks nädalat tagasi, ülestõusmispühal, kus kogu maailma kristlaste pühaimal päeval, tabas Taani kirikut araabia grafit, kus oli kirjas: „Me vallutame Taani. Ei ole Jumalat, on vaid üks Allah,” kirjutab Voice of Europe.

 

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.