Migratsioonipakt (Marrakeshi konventsioon) teeb illegaalidest legaalsed sisserändajad ja migratsioonist inimõiguse!

@EI Pagulastele / Estonians against refugee quotas

0
1435

Kas te kujutate ette, et mingi riik otsustab meie vabariigi vallutada. Selle riigi armee seisab riigipiiril ja hõikab „asüül“! Kogu riigi kodanikkond viskab tulijatele vaimustusega karvaseid kaisuloomi. Kõlab kummaliselt, eks?

20 000 sisserändajat, kes pea kõik on varustatud nugadega, seisavad 224 km kaugusel Austria piirist ja püüavad läbi piiripostide murda, et marssida edasi Euroopasse – Saksamaale ja Skandinaavia riikidesse. Nad on juba peaaegu oma eesmärgini jõudnud. Pagulaste tervitusrühm hõikaks kõigile tulijaile rõõmsalt „Teretulemast“ ja plaksutaks suurest õnnest käsi.

Mehed karjudes „ Allahu-akbar“ püüdsid jõuga läbi piiripostide murda, mille tõttu tuli neil sekeldusi politseiga. Ühele piiripolitsenikule anti nuga.

95% nendest tulijatest on noored, fertiilses eas ja relvastatud mehed. Marokolased, alžeerlased, iraanlased. Kõige suurem mass noori mehi tuleb aga Pakistanist, riigist, kus 51-aastane Punjabist pärit naiskristlane ja viie lapse ema Asia Bibi vahistati ning mõisteti 2010.a surma. Naine veetis 8 pikka aastat surmamõistetute kambris, kuna ta julges võrrelda Jeesust ja Mohammedi. Nüüd naine vabastati, kuid ta peab endiselt oma elu eest kartma. See uudis ajas fanaatilised moslemid suurde raevu. Peale naise vabastamist hakkasid radikaalsed islamistid mässama riigi otsuse vastu. Nüüd on suur mass neid samu pakistanlasi Euroopa poole teel. Migrantide eest on igati hoolitsetud ja nad varustatud ÜRO ja UNICEF-i logodega kõnekaartidega (ja ettemakstud pangakaartidega).

Meeste eesmärk on minna edasi Saksamaale ja Skandinaavia riikidesse. Nad on jäänud toppama Horvaatia piirile. Sisserändajate läbimurret Velika Kladusa piirkonnas tuleb igati takistada, sest muidu annab see postiivse signaali uutele kümnetele tuhandetele tulijatele.
10-11. detsembril 2018, kui „Global Compact on Migration“ paktile alla kirjutatakse, saavad illegaalsetest sisserändajatest legaalsed sisserändajad. Siis hakatakse uusi migrante sisse tooma juba kliimaseadmetega varustatud ja mõnusates bussides. Sisserändajatel saab olema õigus elamispindadele, majadele ja korteritele. Õigus haridusele, sotsiaaltoetustele ja paljudele muudele hüvedele. Nii seisab „Migatsioonileppes“.

Artiklis arvatakse, et juhul, kui uutele tulijatele ei leita ulualust, siis on arvata, et konfiskeeritakse omade inimeste korterid või lastakse lastetoad uutele tulijatele korda seada. Need mehed rajavad endale teed ainult nugade ja vägivallaga!

Praegu toimuvad mitmetes riikides tulised debatid. Meedia lahkab seda teemat ja arutatakse „Rändepaktis“ sisalduvate punktide ja sellele allakirjutamise üle.

Mitmed ettenägelikud riigid on juba teatanud, sh Ungari, Horvaatia, Poola jne, et nende riigid ei ühine selle lepinguga. Kui skeptiline suhtumine „Global Compact on Migration“ ehk migratsioonipakti erinevate riikide poolt aina suureneb, siis Eestis valitseb selles osas täielik vaikus!! Täielik vaikus! Tundub, et Eestis ei huvita mitte kedagi, ei ühtegi poliitikut ega parteid, mis see leping endaga kaasa toob! Ei mingeid avalikke debatte erinevate parteide vahel, ei poolt ega vastuargumente jne.

Austria noore ja tubli riigimehe Sebastian Kurzi sõnutsi on see leping oht nende riigi suveräänsusele. Lisaks ei ole Austria nõus mitmete lepingu punktidega sh sellega, et „migratsioon peaks olema inimõigus“.
Ühes välismeedia artiklis avaldati lootust, et kindlasti ka Baltimaad on ühed neist, kes ei ühine selle lepinguga.

Elame ja näeme! Annaks jumal vähemalt meie naabritele, Lätile ja Leedule mõistust! Siis oleks vähemalt vajadusel kusagilt ka meie rahval asüüli paluda…