Miks Euroopa ei kaitse oma noori naisi? Austrias tapeti eile 16aastane tütarlaps

2
1229

Kui palju räägitakse koolides ja kui palju räägivad vanemad Eestis oma lastele sellistest ohtudest?

Austrias, Steyeri väikelinnas tappis 17aastane afgaan Saber Akhondzada oma tüdruksõbra (16) kahe noahoobiga selga ning põgenes läbi akna. Tüdrukul oli tapjaga suhe, edastab Austria Krone ajakiri

See ei ole mitte esimene ega ka kümnes kord, vaid taolisi tapmisi tuleb viimastel aastatel juba päris tihti ette. Tapetud on tavaliselt verinoored Euroopa tütarlapsed, kes ettearvamatult sõlmivad suhte noore mehega, kes on pärit hoopis teisest kultuurist, kus näiteks abielueelne seks on juba tabu. Tabu on ka ilma katmata tänaval käimine, meestega tänaval rääkimine, käe andmine, rääkimata abielueelsest seksist. See oleks naisele, kes reegleid rikub Afganistanis surmaotsus! Neid naisi peetakse “hooradeks” (vabandust väljenduse eest).

Tulles Euroopasse, kohtavad noored mehed nn “vaba ja tolerantset ühiskonda”, kus poliitilise korrektsuse nimel ei hoiatata noori naisi nende ohtude eest. Kas süüdi on see noor tüdruk? Ei! Süü lasub eelkõige ühiskonnal, kes hüüab hõisates “Tere-tulemast kõigile”, aga ei hoiata üldse ohtude eest, mis see endaga kaasa toob!

Miks me laseme oma noortel naistel sel julmal viisil surra?

Ka Eesti õpikutes kohtab üleskutseid olla sõbralik ja luua kontakte ning sõlmida sõprust migrantidega, mis ei ole iseenesest paha, aga… Samas ei sõnagi sellest, et tullakse teisest kultuuriruumist, kus naistesse suhtumine on kardinaalselt erinev. Tehes reklaami taolistele suhetele, võime me varsti ka oma noored naised surmaohtu seada! Ohtudest aga kooliõpikutes ei räägita. Inimesed Eestis arvavad, et see kõik juhtub kusagil kaugel, aga kas ikka juhtub?

Saber Akhondzadaise ohutu ja armsa ilme taga peitus külmavereline tapja. Ta puhus ära ühe noore naise eluküünla ja põhjustas suuri kannatusi tütarlapse perele, aga ka tervele kogukonnale, sest see juhtum läheb paljudele hinge.

Tõlkis: kogukond EI Pagulastele / Estonians against refugee quotas

2 KOMMENTAARID

  1. Kuna probleem on ikkagi selles, et neid migrante piiramatult Euroopasse lastakse ja keegi vastutust ei kanna siis jääbki selline olukord kestma. Kohtulikule vastutusele tuleb võtta kõik need, kes lasevad sisse piiramatult ilma igasuguse kontrollita. Selline tapmine on juba igapäevane asi, mille EL meedia täielikult ignoreerib see lihtsalt vaikitakse maha.

Comments are closed.