Mustamäe Linnaosakogu liikme avalik kiri Kaja Kallasele

0
838
Lp Kaja Kallas!
Valitsuse ja Eesti riigi vastase hüsteeria asemel ootaks argumenteeritud selgitust, mida on teinud see valitsus viletsamini, kui tegi Eesti riiki kurnanud Reformierakonna seisakuvalitsus. Et osa valitsusliikmetest kasutab mehist kõnepruuki? Aga Teie ja Teie pooldajad lalisevad nagu solvunud teismelised. Kas see peaks täie aruga inimestele rohkem meeldima, kui EKRE sajatused?
Nähtavasti on Teie nõunike hulgas neid, kes topeltmängu harrastades Teile äärmiselt nigelat käitumismustrit peale suruvad. Ratast umbusaldades lõikate pikaks ajaks ära võimaluse temaga koalitsiooni minna. Muidugi olete ka ise tunnistanud, et ega umbusaldus läbi ei lähe. Miks siis kutsute üles inimesi, kellel muudki teha, kui Teile võimulttõukamisdepressiooni puhul kaasa tunda, sellest tühikargamisest osa võtma?

Hea opositsiooni tunneb ära konstruktiivsest kriitikast. Reformierakond on teie eklektilisel juhtimisel omandanud liberaalpopulistliku survegrupi tunnused. Saage taas normaalseks erakonnaks ja siis on ehk ka lootust muutuda taas tõsiseltvõetavaks poliitiliseks jõuks.

Vsevolod Jürgenson
Mustamäe Linnaosakogu liige

Paljud meie toetajad on minuga ühendust võtnud küsimaks, et mis meie saame teha, et see valitsusõudus lõppeks? Aga minu…

Posted by Kaja Kallas on Esmaspäev, 26. august 2019