“Nagu koer oleks purenud!” – Somaalia lapsed hammustasid tüdrukut mängukeskuses.

0
1480

17-kuuline väiketüdruk Willow-Ivy-Doherty oli koos oma perega Inglismaal, Leedsis “Little Bees”- nimelises mängukeskuses aega veetmas, kui lapse ema Becky äkitselt kuulis teist ema hüüdmas: “Jumal küll, kelle laps see on?”

Willow-Ivy oli verine – teda oli 15 korda hammustatud näost ja kehast ning ta vajas kohest haiglaravi. Becky tõmbas ära musta poisi, kes hoidis hammastega kinni tütre kõrist. Tüdruk oli sel hetkel näost sinine ja enam ei hinganud. Teda hammustanud somaali poiss vaid seisis “lai naeratus näol, veri ümber suu”.

“Kus on te ema?” – karjus Becky poistele. Kuid ema ei andnud end näole ja saabus alles siis, kui personal lapsele arstiabi andis. “Lapsed teevadki nii, lapsed teevadki nii…,” õigustas kohale saabunud Somaalia naine oma laste tegevust.

Väike Willow-Ivy viidi haiglasse, kus õmmeldi ta haavu ja tehti süst B-hepatiidi vastu. Kuid armid näol jäävad igaveseks. Teda oli hammustatud mitmeid kordi näost, sõrmedest, seljast, mitmeid kordi peast, kõrvast, õlast, randmest ja jalast.