Naistel kõrini! Euroopa naised organiseeruvad migrantide vägivalla ja kuritegevuse vastu

0
703
Naiste marss märtsis Saksamaal. Foto autor: Leyla Bilge – Facebook

Peavoolumeedia on püüdnud varjata fakte migratsiooniga seotud seksuaalkuritegude arvu suurenemise kohta, kuid tugevnev alternatiivmeedia on kõik päevavalgele kiskunud. Peavoolumeedia isegi kaitseb kurjategijaid, varjates nende identiteeti (kirjeldust) ja etnilist päritolu. Nad ei taha tunnistada, mis on viimaste aastate jooksul toimud julma seksuaalse vägivalla kasvu taga: see on massiline sisseränne mitte-Euroopa riikidest, kus nende vaated seksuaalsusele, naistele ja seksuaalkuritegudele on väga erinevad võrreldes lääneriikidega, vahendab Voice of Europe.

Noorte naiste vägistamised ja mõrvad on Lääne-Euroopa häbiplekk. See sümboliseerib kaasaegse ühiskonna keerulist ja veel lahendamatut probleemi, kus multikultuurilisus on vastu võetud kõige haavatavama elanikkonna – naiste ja laste – turvalisuse hinnaga.

Paljude naiste mõõt on täis! Migratsioonivastased naisliikumised üle Euroopa löövad seljad kokku ja asuvad võitlusesse. Oodatakse kõiki liituma.

Migrantide vägivalla ohvrid: Ebba, Pamela ja Maria

Veebruaris sündis Saksamaal uus naise liikumine 120dB. See liikumine on protestiks meessoost sisserändajate vastu.

The Shield of Europe (Euroopa Kilp) –  on veel üks selline liikumine, kes koguvad naisliikmeid Tsehhiast, Slovakkiast, Saksamaalt, Austriast, Serbiast ja Bulgaariast.

Nad kutsuvad ennast “Euroopa tütardeks” ja hakkavad vaikselt üha enam oma häält tõstma.