Narva-Jõesuu Linnavalitsus palub abi leidmaks pildil olevat metsaprügistajat!

0
1170
Foto: Narva-Jõesuu Linnavalitsus

Narva-Jõesuu Linnvalitsus palub koostöös RMK-ga abi leidmaks inimest, kes prügistas Narva-Jõesuu linna territooriumil asuvaid metsi.

Metsaprügistamisega tegelev inimene ja selleks kasutatav auto võib pärineda Narva-Jõesuu või Narva linnast ning sellepärast palume selle teate lugejaid edastada antud kuulutuse teavet tuttavatele ja sõpradele mõlemas linnas.

Juhul, kui keegi tundis ära pildil kujutatud inimese ja teab autonumbrit (eeldatavasti Toyota C-HR), palume teatada Narva-Jõesuu Linnavalitsuse keskkonnaspetsialistile Jaan Metsisele telefonil 517 3150 või e-postil: jaan.metsis@narva-jõesuu.ee

Foto: Narva-Jõesuu Linnavalitsus

Loodame abile, et metsaprügistamine ei jääks karistuseta.


Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.