Norra mošeetulistaja jõudis kohtusse verevalumiga näol – eitades süüdistusi

1
1477

Terrorirünnakus kahtlustatav Philip Manshaus jõudis täna kohtusse.

Esmaspäeval jõudis kohtusse 21-aastasele norralane Philip Manshaus, kellele esitati ametlikult kahtlustus oma 17-aastase kasuõe tapmises ja tule avamises laupäeval Oslo lähedal Bærumis asuvas Al-Noori mošees.

21 – aastasel Philip Manshausil olid kaks silma potisinised, ning näol, kaelal ja kätel olid verevalumid, ning kriimustused.

 

 

 

Kahtlusalune sisenes Bærumi mošeesse vähemalt kahe relvaga ja avas tule. Temast sai jagu 65-aastane Mohammad Rafiq, kes Reutersi teatel on Pakistani õhujõudude eruohvitser. Teatatakse, et Rafiq hoidis tulistajat kinni ja teine mees, Mohamed Iqbal peksis teda näkku.

Manshausi lasud ei tabanud kedagi, sest rünnaku ajal oli mošees vaid kolm inimest.

Samal õhtul leiti Manshausi õde surnuna. Manshaus eitab süüdistusi. Manshausi tapetud kasuõde oli hiina päritolu ja ta oli adopteeritud.

Politseijuurdluse juht Rune Skjoldi sõnul oli kahtlusalusel “paremäärmuslikud” ja  ja “ksenofoobsed vaated”.

Allikas: Iltalehti.fi

1 kommentaar

  1. Fotol oleval süüdistataval on koljupõhimiku murd, kuna mõlemad silmaalused on sinised ja parempoolne alumine lõualuu on kas murdunud või paigast ära. Silmnähtavalt eluohtlikult vigastatud isikut ei tohi sellises seisundis kohtu ette viia.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.