Oi, Sven Mikser “mōistab hukka”: “EKRE poolt on toime pandud kohutav vandaalitsemine!”

2
1391
Sven Mikser mõistab EKRE noorte poolt toime pandud kohutava kuriteo hukka.
Foto: Sven Mikser (Facebook)

 

Sven Mikser Facebookis:

“Vaatasin täna hommikul (17. Oktoober) sotside kontori ees EKRE noorte poolt toime pandud vandaalitsemise tulemusi ja pidin tõdema, et Pruun Äratus on oma seekordse loosungiga “vabadus on etniline” suutnud ühendada idiootliku ja mõttetu moraalselt tülgastavaga. Saavutus seegi.

EKRE kõneisiku eilne ülistuslaul Hitleri infrastruktuuripoliitikale oli muidugi eriti jõle. Aga ekreiitide liberaalidest opositsioonikaaslaste pahameel mõjuks palju siiramalt, kui suudetaks lõpuks selgelt välja häälida, et sellise erakonnaga pärast valimisi valitsuskoostööd ei tehta.”

Toimetus:  Kas ja kuidas on EKRE noorteühenduse poolne vandaalitsemine tõendatud? Kas Sven Mikser on võtnud endale kohtuniku rolli? Demokraatlikus riigis mõistab kohut ikkagi kohtunik ja § 22. ütleb, et Kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana enne, kui tema kohta on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus.

2 KOMMENTAARID

  1. Adolf Hitler suutis ja oskas teha näljas, külmas ja Ülemaailmse Sionistliku Finansoligarhia poolt kägistatud Saksamaast NELJA aastaga majanduslikult ja sõjaliselt võimsa riigi mille uuesti põlvilisurumiseks pidi seesama Finansolgarhia koondama peaaegu kogu ülejäänud maailma majanduse ja sõjanduse … meie “isamaalised” riigivargad on aga osanud 25 aastase “iseseisvusperioodi” jooksul teha NSVLiidu koosseisus olevast eesrindlikust Liiduvabariigist teha Euroopa ääremaa kus on suurim enesetappude arv, peaaegu olematu arstiabi ja nälgivad lapsed kellede ainsaks kõhutäieks päevas on koolilõuna … ja selline “valitsus” kritiseerib EKRE poliitikat???

Comments are closed.