Õigussüsteem Briti moodi: Telfordi pedofiilijõugu 70 liikmest mõisteti süüdi vaid ÜKS

0
1144

“Kõik mida ma tahan, on õiglus” – ütleb tüdruk, kes langes 12-aastasena moslemite grupivägistajate jõugu ohvriks. Teda vägistasid aastate jooksul kuni 70 meest. Ta jäi 13-aastaselt rasedaks, kannatas neli aastat Telfordi linna grupvägistajatest pedofiilide võrgustiku kuritarvitamise all, kes teda surmaga ähvardasid. Hiljuti mõisteti neist süüdi vaid üks mees, Balraj Singh (23), karistuseks kolm ja pool aastat vanglat.

“Kõik, mida ma tahan, on õiglus, sest mehed, kes mind vägistasid, kõnnivad karistamatult vabaduses,” räägib ohver. “Ma kardan, et nad teevad seda sama, mida nad tegid mulle, ka teiste süütute noorte tüdrukutega Telfordis,” ütleb ta. Praegu 19-aastane ohver ütleb, et ta kohtab tänagi neid mehi tänavatel, sest nad viibivad jätkuvalt vabaduses ning seetõttu on tal hirm teiste tüdrukute pärast…

Märtsis rullus lahti ajaloo üks jõhkraimaid laste ahistamise skandaale: Briti linnas Telfordis uimastati, peksti ja vägistati 40 aasta jooksul enam kui 1000 last.

Kohalike sõnul on noorimad ohvrid olnud 11-aastased tüdrukud. Lapsi on meelitatud kodudest ära tulema, võttes nad enda „hoole“ alla. Seejärel on neid pekstud, uimastatud, vägistatud. Väidetavalt on mõned lapsed pidanud ka seksiorjadena töötama. Kolm ohvrit on ka surnud.

Sunday Mirrori uuriv toimetus kirjutab, et Telfordi sotsiaaltöötajad olid ahistamistega kursis, ent politseil läks kümme aastat aega, et uurimisega alustada. Orjadena peetud lapsi hakkas uuriv nõukogu käsitlema pedofiilide ohvrite asemel prostituutidena, mistõttu oli süüdistusi gängiliikmetele keeruline esitada. Kogu uurimist üritati aga vaka all hoida, et vältida rassismilaineid ja rasside vahelisi konflikte.

ALLIKAD:

Girl raped by up to 70 Telford sex gang paedos saw ONE convicted

A GIRL raped by up to 70 Telford grooming gang members from the age of 12 saw just ONE of the men convicted over the vile crimes.

Briti linnas uimastati, peksti ja vägistati 40 aasta jooksul enam kui 1000 last

Suurbritannias on avalikkuse ees lahti rullunud ajaloo üks jõhkraimaid laste ahistamise skandaale.