Onu Soros mängis jõuluvana: Avatud Eesti Fondi Koosmeele auhinna sai homoseksuaalide õiguste eest võitlev kirikuõpetaja

0
918

Nii liigutav, et onu Soros, kel on niigi kõikjal maailmas avatuse, sallivuse, inimõiguste, vabaduse, demokraatia ja kõige muu hea ja ilusa külvamisel käed-jalad tööd täis, ei ole jätnud ka Eestis “ühiskondliku koosmeele” edendamist unarusse. Suur aitäh, kirjutab Varro Vooglaid oma ajajoonel.


Avatud Eesti Fond andis eile 21. korda üle Koosmeele auhinna, mille laureaadiks on Harju-Risti kirikuõpetaja Annika Laats, vahendab ERR uudised.

Fond tänas Annika Laatsi tema töö eest vähemusi ja võrdseid õigusi kaasava mõtteviisi kaitsmise eest kirikuringkondades ning kogukondliku tegevuse eest Harju-Ristil.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.