Orbán: Euroopa Liit on muutumas impeeriumiks

0
1509

Brüsseli bürokraadid töötavad selle nimel, et luua “Euroopa impeerium”, millel ei ole riigipiire ja milles elab mitmekultuuriline segakogukond, hoiatas Ungari peaminister Viktor Orbán.

Peaminister Orbán hoiatas Euroopa Liidu projekti eest, esinedes Ungari rahvuspäeval, mil tähistati 1956. aasta Ungari revolutsiooni, mis nõukogude okupantide poolt jõhkralt maha suruti pärast seda, kui Lääne demokraatlikud jõud otsustasid Ungaris mitte sekkuda. Orbán hoiatas Euroopa Liidu projekti eest, mis on muutumas impeeriumiks.

“Valime globalistliku juhtimise ja kontrolli asemel iseseisvuse ja riikidevahelise koostöö. Lükkame tagasi globalismi ideoloogia ja toetame kultuurilist patriotismi,” ütles härra Orbán oma kõnes.

Orban Warns Against ‘European Empire’ on Anniversary of Hungarian Revolution

Speaking on Hungary’s national day, marking the ill-fated 1956 revolution against the occupying Soviet powers which was eventually brutally put down after Western democratic powers decided to not intervene on Hungary’s behalf, Prime Minister Orbán has cautioned against the European project, which he said was becoming an empire.