ÕUDNE: Afgaani vägistajad varitsesid ohvreid ostukeskuse naiste WCs, ohvriteks kaks 14aastast tüdrukut

0
778

Taanist hirmutekitav lugu. Palju on pagulaste vägistamisi, kuid täiesti uus on nähtus, et pagulased ootavad ohvreid kaubanduskeskuse tualettruumis. Selline juhtum on nüüd Lõuna-Jüütimaa politsei laual, vahendavad PT-MEDIA ja JV.

Grupivägistamine toimus 31. märtsil Esbjergi linna Broeni kaubanduskeskuse naiste WCs, kuhu noored afgaanid (16 ja 20) olid tunginud eesmärgiga naisi vägistada.

Täiesti juhuslikult oli ruumi sisenejaks 14aastane tüdruk, kellele afgaanid koheselt kallale kargasid ning vägistama hakkasid. Tüdruku sõbranna, samuti 14aastane, oli jäänud ostuskeskusesse ootama. Nähes, et sõbranna on jäänud kauaks ära, läks tüdruk WCsse vaatama, kas kõik on ikka korras. Seejärel rünnati ka teda. Kuid temal õnnetus lahti rabeleda ja põgeneda.

Tagajärjeks ühe 14aastase tüdruku grupivägistamine ning teise tüdruku puhul vägistamise katse. Politsei võttis 4. aprillil afgaani vägistajad kinni.

Kaubanduskeskuse juhataja Janni Baslund-Dam on mõistagi juhtunust šokeeritud.

– Meil on valvekaamerad kõikjal, kus need on seadusega lubatud. Keskuses on ka turvatöötajad. Kas nüüd oleme tõesti jõudnud olukorda, kus peame naiste WC-d võtma turvateenistuse pilgu alla? küsib ostukeskuse juht.