ÕUDUS Itaalias: illegaalsed immigrandid grupivägistasid ja tapsid teismelise tüdruku

0
4512

Kolmapäeva õhtul vahistati 16-aastase Itaalia tüdruku Desirée Mariottini vägistamise ja mõrvaga seoses kaks Senegali sisserändajat: Mamadou Gara, 26 ja Brian Minteh, 43. Neid kahtlustatakse seksuaalses grupivägivallas, narkootikumide müügis ja tapmises, edastab Voice of Europe.

Noor tüdruk leiti surnuna Rooma äärelinna mahajäetud hoonest. Uurijad usuvad, et teda on narkootikumidega uimastatud ja teadvusetuna vägistatud.

“Eile õhtul peeti kinni kaks ebaseaduslikku sisserändajat seoses Desirée vägistamise ja surmaga, otsitakse veel kahte,” teatas siseminister ja peaministri asetäitja Matteo Salvini Twitteri kaudu.

“Aitäh politseile. Ma teen kõik endast oleneva, et selle õuduse eest vastutavad “ussid” maksaksid täielikult oma jäleduse eest, ilma mingi allahindlusteta,” lisas ta.

Juhtumi tunnistaja kirjeldas tegu:

“Nad uimastasid ja vägistasid teda … tüdruk karjus … Ma vaatasin tüdruku appikarjet ja nägin voodis veel ühte tüdrukut: nad olid talle teki peale tõmmanud, kuid tema pea oli näha. Ta tundus olevat juba surnud, sest teine ​​tüdruk kõrval karjus ja ütles, et ta on surnud.”

Two illegal migrants arrested for being involved in gang rape and death of Italian teen girl

Late Wednesday night two arrests were made in connection with the rape and possible murder of the 16-year-old Italian girl Desiree Mariottini. The teen girl was found dead in an abandoned building in a suburb in Rome. It is believed that she was drugged and gang raped while being unconscious, investigators say.