Pagulaste elajalik grupivägistamine Saksamaal: kuni 15 MEEST vägistas tüdrukut

@EI Pagulastele / Estonians against refugee quotas

0
4177

Tänapäeval on tavaks öelda, et erinevus rikastab, aga kas just alati? 😓

Põgenikud Süüriast grupivägistasid Freiburgis neli pikka tundi metsikul viisil 18-aastast sakslannat. Vägistajaid võis olla erinevatel andmetel 8-15 meest, vanuses 19-29 eluaastat. Ohver ise ütles, et teda vägistasid 15 meest. Enamus vägistajatest elas põgenike varjupaigas, ainult ühel oli saksa pass. Kaheksa neist istub juba vahi all, kirjutab Bild.

Kurb on lugeda, et rahvusvahelise kaitse otsijad ja sõja eest pagejad sel viisil oma tänu üles näitavad, et grupivägistavad riigis, kus neid kahel käel vastu võeti ja aidati, metsikul viisil noore tütarlapse.

Peasüüdlane Majd H. (21), tegeles lisaks veel ka narkokaubanduse ja narkomüügiga. Kõik noormehed on juba eelnevalt politseile tuntud tegelased. Mehed elasid põgenike varjupaigas.
Pildil seisab Majd H. oma sõpradega ja üks mehe sõpradest kommenteerib pilti: “Otsitakse saksa passiga tütarlapsi!”

14. oktoobril läks ohver koos oma sõbrannaga Lõuna- Saksamaal, Freiburgis Techno-peole ja tema jaoks lõppes see õhtu tõelise luupainajaga.

Tüdrukud kohtasid seal Majd. H-d ja tema sõpru. Ajaleht Bild kirjutab, et süüria-kurd ostis tütarlapsele Ecstasy tableti ja tegi talle joogi välja. Teises artiklis (zdf.de) on kirjas, et mees andis talle joogi, kuhu võis olla lisatud mingit ainet, mis pärssis tüdruku vastupanu vägistamisel. Kas jooki oli lisatud ka mingeid lisaaineid, on politsei poolt veel välja selgitamisel. Umbes keskööl läks mees tüdrukuga uksest välja ja vedas ta klubi lähedal oleva põõsa alla ning vägistas uimastatud ja kaitsetu neiu.

Siis kutsus kurjategija ka oma sõbrad ja nii vägistasid kõik mehed noort naist korda mööda neli tundi järjepanu.
Tüdruk ütles, et ta ei suutnud ei liigutada ega appi karjuda. Alles kella 4 ajal hommikul jätsid mehed noore naise põõsa alla lebama ja läksid ära.

Meest otsiti eelnevalt juba teise kuriteo eest ja ta oleks pidanud juba ammu vahi all istuma, mida aga (nagu Saksamaal tavaks saanud) ei juhtunud.

25. oktoobril võeti kurjategija põgenike varjupaigas kinni. Kurjategija Majd H ise on süüria-kurd ning tuli põgenikuna 2014. aastal Saksamaale. Freiburgis elavad ka põgeniku perekond (vanemad, vend ja onu).

Alumisel pildil poseeris 21-aastane kurd kahe aasta eest Facebookis oma relvaga. Mees kommenteeris oma pilti järgnevate sõnadega: “Ma olen kurd, ma tulen Qamischli linnast ja mul on jäine süda!”