Pakistani sugumürsk Saksamaal: “andke mulle naine või saatke tagasi Pakistani!”

0
2658

Pakistani sisserändaja keda on uudistes nimetatud lihtsalt K. on 48-aastane hurmur, kes tuli Saksamaale õnne ja armastust otsima.  Mehele aga asüüli ei antud. Pakistani hurmurit see aga ei morjenda, ning ta nõuab, et talle antaks naine või et ta saadetaks tagasi Pakistani, kus teda ootab sealne kohus.

Sugumürsk oli sedavõrd ahastuse äärele viidud, et tal ei jäänudki enam muud üle, kui ähvardada ja rünnata kõiki inimesi, kes ta läheduses viibisid. CDU poliitik Bernd Mager tegi ära politsei töö, ning võttis mehe ise jõuga maha.

Kohtunik luges kokku süüteod: ähvardused, naiste jälitamised, politsei vastased rünnakud ja vägistamine (vägistas kaasvangi).

Pakistani hurmur ainult naeratas, kui vägistamist mainiti ja põhjendas, et tema ohver, kaasvang, ei lase tal telerit vaadata.

Kohus tellis psühholoogilise hindamise ja leidis, et kuigi Pakistani kodanik näitab üles psühhopaatia tunnuseid, on ta täielikult terve ja teda saab kriminaalvastutusele võtta. Prokurör nõuab üheaastast ja kaheksa kuud pikkust karistust.

Tema varjupaigataotlus lükati tagasi 2016. aastal ja ametivõimud töötavad praegu tema väljasaatmise korraldamisega. Dokumentide puudumise tõttu on väljasaatmine võimatu.

Allikas: Voice of Europe