Pamela Anderson ründas Itaalia siseministrit Salvinit, ning hoiatas riiki fašismi eest

0
673

Näitleja Pamela Anderson ründas Itaalia siseminister Matteo Salvinit ja hoiatas, et riik libiseb fašismi poole.

Näitleja ütles twitteris, et Itaalia “migratsioonivastase võitlus” ja Prantsusmaa kollaste vestide protest – need on Euroopa probleemid.

Pamela Anderson on Twitter

What is happening in France these days is a European problem, in the same way that the anti-immigrant measures and slide towards a new form of fascism in Italy is a European problem.

“Itaalia on ilus maa ja ma armastan seda riiki nii palju: armastan nende toitu, nende moodi, nende ajalugu ja nende kunsti, kuid ma olen väga mures praeguste suundumuste pärast, mis meenutavad 1930. aastat,” ütles Anderson.

“Hirm ja ebakindlus ühiskonna kõikides segmentides, igapäevased rünnakud pagulaste ja sisserändajate vastu, süvenev majanduskriis …”

“Härra. Salvini ütles hiljuti, et “Macron on ainult prantslaste jaoks probleem”, mis tähendab, et Prantsusmaal  praegu toimuvad protestid, on midagi, mis puudutab ainult prantslasi. See on vale.”

“Prantsusmaal toimuv on Euroopa probleem, samal ajal kui Itaalia sisserändajatele uusi meetmeid paneb ja uued fašismi vormid üha süvenevad, siis on tegemist Euroopa probleemiga.”

“Lahenduses ei ole Macron või Salvini, nad tegelikult vajavad üksteist, ning lahendus võib olla üleeuroopaline ärkamine piiriüleste ja rahvusrühmade jaoks, mis suudaksid lahendada majanduslikku, sotsiaalset ja ökoloogilist kriisi Euroopas täna”.