«Parempoolsed»: Helmede tõttu tuleb referendum ära jätta

0
448

Erakonna Isamaa uus, sotsiaalselt liberaalne liikmeühendus Parempoolsed teatab, et Mart Helme väljaütlemised on kujundanud Eestis poliitilise olukorra selliseks, et demokraatlik debatt on muutunud võimatuks ning seetõttu tuleb kavandatav abielureferendum ära jätta.

 

«Helme ja tema abieluteemalised ning vähemusi vaenavad sõnavõtud on tekitanud Eestis uue poliitilise reaalsuse, kus demokraatlik debatt nendel teemadel on muutunud võimatuks. Seetõttu on kadunud ka pinnas nn abielureferendumi korraldamiseks riigikogu praeguse koosseisu ajal,» deklareerivad Isamaa Parempoolsed.

«Isamaa liikmeühendus Parempoolsed kutsub erakonna eestseisuse ja riigikogu fraktsiooni liikmeid ühemõtteliselt välja ütlema, et Helmede loodud vaenamise õhkkonnas referendumit ei toimu.»

Erakonna lehel tutvustab Isamaa liikmeühendus end järgmiselt:

«Parempoolsed on Isamaa erakonna uus liikmeühendus, mille eesmärk on seista läänelike väärtuste ja parempoolse maailmavaate eest ning astuda vastu äärmuslusele Eesti poliitikas.»

Allikas: Meiekirik.net

Meie tegevtoimetaja kommenteeris: “Nende “liba parempoolsetega” pole see debatt kunagi võimalik olnudki. Kui nn sallivlastega debatti astuda, siis varem või hiljem läheb see kõigepealt sõneluseks ja kui too inimene sul silme all on, siis enamasti ka kähmluseks.”

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.