Peaminister Orbáni julgeoleku nõunik: Balkani marsruudil läheneb 130 000 sisserändajat

0
164

Balkani marsruudil on 130 000 migranti lähenemas Euroopa Liidule, ütles reede hommikul üleriigilises raadios Ungari peaministri julgeoleku nõunik György Bakondi.

Ta lisas, et kõigi seisukohtade kohaselt võtab Kreeka nüüd kriisi tõsiselt ja teeb kõik endast oleneva, et kaitsta Euroopa Liidu välispiire.

“Pärast oma 2015. aasta rändepoliitikast lahkumist on Kreeka otsustanud kaitsta oma piire vägivaldsete, agressiivsete ja relvastatud rünnakute eest,” ütles Bakondi.

Kreeka-Türgi piiril puhkesid reede hommikul kokkupõrked, kus Kreeka ametivõimud kasutasid pisargaasi ja veekahurit, et tõrjuda migrantide rünnak riigipiirilt tagasi, Türgi ametivõimud aga tulistasid pisargaasi Kreeka piiri poole.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.