Piltidel on “vaene Iraagi sõjapõgenik”, kes vägistas Soomes Pirkanmaal 10-aastase tüdruku

0
1239
Foto allikas: MVLEHTI

Juusuf Muhamed Abbudin (22) sai leebe karistuse, sest kohus leidis, et kuna 10-aastase tüdruku puhul vägivalda ei kasutatud, siis ei toimunud seks lapse tahte vastaselt, vahendab Mvlehti!

Pirkanmaa ringkonnakohus mõistis Iraagi varjupaigataotlejale lapse seksuaalse ärakasutamise eest kolmeaastase vanglakaristuse.
22-aastast varjupaigataotlejat Juusuf Muhamed Abbudin’i süüdistati 10-aastase tüdruku eriti jõhkras vägistamises ja lapse seksuaalses ärakasutamises 2016. aasta oktoobris Pirkanmaal.
Foto allikas: MVLEHTI
Juhtumi muutis erakordseks see, et kohtus ei leidnud vägistamine tõendamist, sest kohtu hinnangul ei toimunud vahekord 10-aastase lapsega vägivalda kasutades, ning seega mitte sunniviisiliselt ja lapse tahte vastaselt (!!!).
Kohtu hinnangul ei hakanud laps mehele vastu – ei kriimustanud, hammustanud vms, mis viitaks vastupanule.
Süüdistuse kohaselt oli Abbudin lapsega vahekorras oraalselt ja vaginaalselt ning saatis lapsele seksuaalse sisuga sõnumeid.
Foto allikas: MVLEHTI
Kohtus leidis tõendamist vaid lapse seksuaalne ärakasutamine ja kohus mõistis Abbudinile selle teo eest 3 aastat vangistust, lisaks peab ta maksma ohvrile 3000 eurot tekitatud kannatuste eest.
Varjupaigataotlejale määratud niivõrd leebe karistus riivas paljude õiglustunnet ja tekitas teravaid diskussioone – miks kohus loobus vägistamissüüdistusest toetudes ainuüksi faktile, et vahekord 10-aastase lapsega toimus ilma vägivallata.
Reedel toimunud istungil kohus oma seisukohta ei muutnud ja määratud kergem karistus jäi jõusse.