Politsei- ja piirivalveamet ostab 70 000 euro eest kommi, et jagada need laiali

0
870

PPA pressiesindaja Maria Gonjak selgitas Delfile, et politsei ostab kommid, mida jagatakse PPA ennetustegevuste käigus, olgu nendeks loengud koolides-lasteaedades või muud avalikud üritused, sealhulgas näiteks politseipäev, erinevad messid ja muud politseitööd tutvustavad üritused. Samuti jõuavad need kommid PPA töötajate laste jõulupakkidesse.

“Ühtlasi on politsei sel ja möödunud aastal jaganud komme seadusekuulekatele ja eeskujulikele autojuhtidele – möödunud aastal veebruari lõpus ning sel aastal kooliaasta alguses. Sarnaseid aktsioone on plaanis läbi viia ka edaspidi,” lisas Gonjak.

Kommihanke leping sõlmitakse kolmeks aastaks.

ALLIKAS:

Omamoodi riigihange! Politsei jagab laiali 70 000 euro eest komme

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) ostab 70 000 euro eest komme, et jagada neid nii lastele kui korralikele liiklejatele.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.