Politsei viis noormehe metsa ja lasi talle gaasi näkku!

0
663

Politsei viis noormehe metsa ja lasi talle gaasi näkku!

Kuna riigikohus ei võtnud noormehe metsa viinud ning talle gaasi näkku lasknud politseiniku ja abipolitseiniku kaebust arutusele, jõustus madalama astme kohtuotsus, millega mundrimehi karistati tingimisi vangistusega.

Viru maakohus mõistis tingimisi vangistuse politseinikule ja abipolitseinikule, kes pärast kiirmenetluse otsuse tegemist noormehe metsa viisid ja talle gaasi näkku lasid. Noormees kaotas ajutiselt nägemis- ja orienteerumisvõime. Politseinikud jätsid kannatanu metsa maha, kus too ära eksis. Ta oli abitus seisundis, kuna oli alkoholi- ja narkojoobes, mobiiltelefoni ja jopeta. Noormees eksles külmas metsas kuni järgmise päeva varahommikuni.

Viru maakohus mõistis Andrei Kirillovile kolm aastat tingimisi vangistust kolme ja poole aastase katseajaga, Gleb Volodin sai karistuseks kaks aastat tingimisi, katseajaga kaks ja pool aastat.

Loe lähemalt Õhtuleht.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.