Politseijuht tunnistas, et migrantide kogukond tekib Eestis vaikselt ja kriisiaeg on kohe käes

0
880

Politsei- ja piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher tegi Postimehe intervjuus huvitava avalduse, mis võib kahe silma vahele jääda, seega vajaks võimendamist.

“Praegu oleme migratsiooni poolest jätkuvalt transiitmaa, aga mingil hetkel hakkab vaikselt tekkima kogukond, kelle puhul peame mõtlema, kuidas nendega toimetada,” rääkis Vaher, kes tunnistas, et Eesti siseneb kohe kriisiaega.

Tallinnas on juba tekkinud arvestatav muulaste kogukond, kelle seas on nii “üliõpilasi” kui ka aferistidest “ettevõtjaid” nagu Kevin Zibilamene ja Edmond Otang Eboti. Mustamäed peetakse tänu tehnikaülikooli, vabandust TalTechi ühikatele mustaks linnaosaks, ning ka lasterikkaid moslemiperekondi kohtab ühistranspordis üha sagedamini. Inglise ja vene keele kõrval kõlab arvukalt teisigi keeli, mille puhul peab mõistatama, kellega võiks tegu olla. Vaikne sisseränne ongi ilmselt valitsuse ametlik poliitika.

Peadirektor teeb teisigi hoiatavaid avaldusi. “Meil on õnneks küll veel natuke aega õppida, aga peame valmis olema migratsioonikriisiga kaasneda võivateks kuriteolaineteks. Saksa föderaalpolitsei juht räägib 1,6 miljonist illegaalist Saksamaal, kellest politsei midagi ei tea. Soome kaitsepolitsei juht on öelnud, et seal on 300 äärmuslusse kaldunud inimest, keda on võimatu jälgida,” ütleb ta.