Poola aitab Süüria põgenikel seista silmitsi karmide talvedega

0
1089

Poola rahvusvaheline abi keskus on öelnud, et tema varustab Süüria-Liibanoni piiril 7700 spetsiaalsete plastist lehtedega rohkem kui 150 põgenikelaagrites, kuna talv on lähedal.

Organisatsioon sõnas, et talv on olnud Liibanoni mägisel alal eriti karm, ning paljud varjupaigataotlejad on leidnud varjupaika organisatsiooni katuse all. Organisatsiooni andmetel kontrollisid nad kõigepealt telkide seisukorda laagrites ja otsustavad, mis on vajalik pagulaste abistamiseks talve üleelamiseks.

Organisatsioon on alates 2012. aastast Liibanonis kohapeal põgenike abistanud, ning laiendab oma algatust ka Süüriasse.

Organisatsiooni sõnul on see ainus organisatsioon maailmas, mis pakub Süüria elanikele abi kohapeal, ning peamiselt sõjaga seotud piirkondades, nagu Liibanoni Arsali piirkonnas ja Süüria sõjaga seotud piirkonnas.

ALLIKAD:

Polish aid helps Syrian refugees face tough winter

The Polish Center for International Aid has said it will supply 7,200 special plastic sheets to more than 150 refugee camps on the Syrian-Lebanese border as winter weather draws near. źr. www.pah.org.pl The organisation said winter was a “fight for survival” in the mountainous region of Lebanon where many asylum seekers have found refuge.

Polish aid helps Syrian refugees face tough winter

The Polish Center for International Aid has said it will supply 7,200 special plastic sheets to more than 150 refugee camps on the Syrian-Lebanese border as winter weather draws near. The organisation said winter was a “fight for survival” in the mountainous region of Lebanon where many asylum seekers have found refuge.