Poola europoliitik on uhke: “Poola ei saanud ühtegi moslemist sisserändajat Lähis-Idast!”

0
1293

Poola tuntud europoliitik ja valitseva Õiguse ja Õigluse (PiS) partei liige Dominik Tarczyński on uhke, et Poola ei saanud ühtegi moslemist sisserändajat Lähis-Idast. Intervjuus Rootsi ajalehele on tal selge sõnum rootslastele: “Vahetage valitsust!”

Kui tema käest küsiti, et kas on mingit olukorda, kus ta suudaks ette kujutada, et Poola võtab vastu moslemi migrante, ütleb ta kindlat “Ei, ei, ei! Absoluutselt ei!”

Kuna Rootsi migratsioonipoliitika on vastupidine, jagab Tarczyński muret selle riigi pärast.

“Kardan, et selline tugev riik nagu Rootsi kaotab võimu oma piiride üle,” sõnas Tarczyński. “teie esivanemad on suurepärane näide kommunistide ja teiste vaenlaste vastu võitlemisel.” Tal on selge sõnum Rootsi rahvale: vaheta valitsust.

Selle suve tulekahjude lainel sõnas Tarczyński Nyheter Idagile: “Meie südamed on Rootsi rahvaga, mitte Rootsi eliidiga.”

Nüüd, kui parlamendivalimised on Rootsis tulemas, loodab Tarczyński, et Rootsi rahvas hääletab konservatiivse valitsuse poolt.


ALLIKAS:

Polish MP happy Poland didn’t receive a single Muslim migrant: “It’s a war of civilizations”

Dominik Tarczyński is proud that Poland did not receive a single Muslim immigrant from the Middle East. Interviewed by Swedish newspaper Nyheter Idag, he has a clear message for the Swedish people: Change government. Tarczyński is an MP of the ruling Government Law and Justice party and also a prominent member of the Council of Europe.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.