Poola europoliitik on uhke: “Poola ei saanud ühtegi moslemist sisserändajat Lähis-Idast!”

0
1261

Poola tuntud europoliitik ja valitseva Õiguse ja Õigluse (PiS) partei liige Dominik Tarczyński on uhke, et Poola ei saanud ühtegi moslemist sisserändajat Lähis-Idast. Intervjuus Rootsi ajalehele on tal selge sõnum rootslastele: “Vahetage valitsust!”

Kui tema käest küsiti, et kas on mingit olukorda, kus ta suudaks ette kujutada, et Poola võtab vastu moslemi migrante, ütleb ta kindlat “Ei, ei, ei! Absoluutselt ei!”

Kuna Rootsi migratsioonipoliitika on vastupidine, jagab Tarczyński muret selle riigi pärast.

“Kardan, et selline tugev riik nagu Rootsi kaotab võimu oma piiride üle,” sõnas Tarczyński. “teie esivanemad on suurepärane näide kommunistide ja teiste vaenlaste vastu võitlemisel.” Tal on selge sõnum Rootsi rahvale: vaheta valitsust.

Selle suve tulekahjude lainel sõnas Tarczyński Nyheter Idagile: “Meie südamed on Rootsi rahvaga, mitte Rootsi eliidiga.”

Nüüd, kui parlamendivalimised on Rootsis tulemas, loodab Tarczyński, et Rootsi rahvas hääletab konservatiivse valitsuse poolt.


ALLIKAS:

Polish MP happy Poland didn’t receive a single Muslim migrant: “It’s a war of civilizations”

Dominik Tarczyński is proud that Poland did not receive a single Muslim immigrant from the Middle East. Interviewed by Swedish newspaper Nyheter Idag, he has a clear message for the Swedish people: Change government. Tarczyński is an MP of the ruling Government Law and Justice party and also a prominent member of the Council of Europe.