POOLA PEAMINISTER ALLKIRJASTAS ÜLEMAAILMSE KAEBUSE 5G PEATAMISEKS

0
1336

Poola peaminister Mateusz Morawiecki allkirjastas rahvusvahelise kaebuse, et keelata 5G, nii Maal kui ka kosmoses.

5G sagedusala, mida telekommunikatsioonitööstus rakendab kogu maailmas, on identifitseerinud üle 2000 teadlase ja 1400 arsti kogu maailmast, kes on teatanud, et see kujutab endast otsest ohtu inimeste tervisele, samuti loomadele, putukatele ja taimedele.

Ohutuse tagamiseks ei ole läbi viidud ühtegi ohutustesti, vaatamata sellele, et 5G töötab 10 kuni 100 korda sagedamini kui praegune 3G ja 4G mobiilvõrgud.

5G kaasamine toob muidugi endaga kaasa miljonite saatjate paigaldamist maale.

Enam kui 230 teadlast ja arsti kirjutasid juba 2017. aasta aruandes, milles väljendasid muret 41 riigi pärast, kus on tõsine mure elektromagnetiliste sageduste (EMF) pideva laienemise pärast.

5G elektromagnetlainete mõjud hõlmavad:

  • suurenenud vähiriski;
  • rakkude stressi;
  • geneetilisi kahjustusi;
  • struktuurseid ja funktsionaalseid muutusi inimese reproduktiivsüsteemis;
  • õppe- ja mäluvigu;
  • neuroloogilisi häireid;
  • negatiivset mõju inimeste üldisele heaolule.

Kahjustused ulatuvad veelgi kaugemale inimestest, sest teadlaste sõnul on olemas tõendeid kahjulike mõjude kohta ka taimedele ja loomadele.

Poolas kasutatakse merisiga 5G katses, et testida tehnoloogia tõhusust. Sama protseduur toimub kogu Euroopas, Põhja-Ameerikas ja paljudes teistes riikides.

Maailma suurim uuring „Riiklik toksikoloogiaprogramm” (NTP) näitas olulist tõusu südame- ja ajuvähi esinemissageduses loomadel, keda EMF on allutanud rahvusvahelisele mitteioniseeriva kiirguskaitse komisjoni (ICNIRP) suunistele, mida järgivad enamik riike.

Poola peaminister on astunud väga vastutustundliku sammu, allkirjastades ülemaailmse kaebuse, et keelata 5G Maal ja kosmoses. Ta on avanud teed teiste riikide juhtidele teha seesama samm, kaitsmaks seeläbi oma kodanikke potentsiaalselt väga ohtliku ja katsetamata tehnoloogia eest, mille tagajärjed tervisele ja heaolule võivad olla pretsedenditud.

Allikas: www.wakingtimes.com