Postimehe ajakirjanik Vikerraadiole: suurem osa ajakirjanikest on vasakule kaldu

0
615

 

Klassikaline puhas uudis on hakanud eesti ajakirjandusest kaduma ja seda on hakanud asendama nõukogulike sugemetega artikkel, kus vasakpoolsete ajakirjanike isiklikud arvamused ja hoiakud kumavad läbi, rääkis ajakirjandusõppejõud ja Postimehe ajakirjanik Priit Pullerits “Vikerhommikus”.

“Pilt on väga halb kahes suhtes. Online-ajakirjandus soosib kiirust, mistõttu on palju vigu – nii trükivigu kui ka faktivigu. Teine väga kurvaks tegev tendents on see, et klassikaline puhas uudis on juba ammu hakanud eesti ajakirjandusest kahetsusväärselt kaduma ja seda on asendanud nõukogulike sugemetega artikkel, kus ajakirjanike arvamused, hoiakud ja suhtumised kumavad läbi. Kumavad vastuvõetamatult minu jaoks läbi. Kumavad vastikult läbi. Ma ei näe enam asjatundlikke ja erapooletuid ajakirjanikke, aga ma näen asjatundlikke ja sotsiaalseks sõdalaseks muutunud ajakirjanikke,” ütles Pullerits.

Ta lisas, et suurem osa ajakirjanikke on vasakule kaldu, siis see avaldub ka kogu ajakirjanduspildis.

Loe täisteksti: https://www.err.ee/1083428/pullerits-suurem-osa-ajakirjanikest-on-vasakule-kaldu


Üks väike videomeenutus Vilja Kiisleri intervjuust:

Postimees erapooletu ja usaldusväärne meedia?

Propastopi andmetel on Postimees erapooletu ja usaldusväärne meedia 😀 Loe siit: https://www.propastop.org/2019/01/24/onlinemeedia-pisivormide-valimaaraja/ Ise küsin, ise vastan 😀 #sõnaonvaba #viljakiisler #ajuvabadus #kõigieesti

Posted by Rahvuslane.ee on Reede, 15. märts 2019

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.