Prantsuse “kollased vestid” relvastuvad ja on valmis globalist Macronilt võimu jõuga üle võtma

0
2693
Christophe Chalençon.
Foto: väljavõte francetvinfo.fr videost

Prantsusmaa kollaste vestide (Gilets Jaunes) protestiliikumise üks eestvedajaid Christophe Chalençon teatas, et neil on olemas paramilitaarsed üksused, kelle abiga plaanitakse kukutada Prantsusmaa praegune valitsus.

Breitbart vahendab, et Chalençon tuli sellise ütlusega välja pärast Itaalia meediale antud intervjuud, milles temalt uuriti tema kohtumise kohta Viie Tähe Liikumise juhi Luigi Di Maioga veebruari alguses.

Ehkki intervjuu oli juba lõppenud, käisid kaamerad veel ja nii jõudis avalikkuse ette ka Chalençon’ märkus, milles ta ütles, et riskib ilmselt paljuga. „Võin iga hetk kuuli pähe saada, ent ka nii saavutan oma eesmärgi, sest kui mina saan kuuli pähe, siis lõpetab Macron giljotiini all.“

Ta jätkas: „Me oleme jõudnud oma vastuseisus punkti, kus minu tapmine tähendab seda, et ka tema [Macron] on surnud, sest inimesed tulevad taas Élysée paleesse ja lõhuvad kõik laiali… Meie hulgas on selliseid palju.“ Ning lisas siis, et kollastel vestidel on olemas paramilitaarsed üksused, kes on valmis sekkuma ja kes samuti soovivad valitsuse kukutamist. Luigi Di Maio distantseeris end Chalençon’ ütlustest, teatades, et Itaalia ei pea läbirääkimisi inimestega, kes räägivad relvastatud võitlusest ja kodusõjast.

Prantsusmaa siseminister Christophe Castaner naeruvääristas Chalençon’ väljaütlemisi, küsides retooriliselt, kas nende näol oli tegemist Itaalia komöödiaga või oli Chalençon lihtsalt deliiriumis.

Varasemalt on ka teine kollaste vestide aktivist, Eric Drouet, avalikult hoiatanud, et protestijad on valmis ründama Élysée paleed.

Allikas: uueduudised.ee

Prantsuse “kollased vestid” relvastuvad ja on valmis globalist Macronilt võimu jõuga üle võtma – Uued Uudised

Prantsusmaa kollaste vestide (Gilets Jaunes) protestiliikumise üks eestvedajaid Christophe Chalençon teatas, et neil on olemas paramilitaarsed üksused, kelle abiga plaanitakse kukutada Prantsusmaa praegune valitsus. Breitbart vahendab, et Chalençon tuli sellise ütlusega välja pärast Itaalia meediale antud intervjuud, milles temalt uuriti tema kohtumise kohta Viie Tähe Liikumise juhi Luigi Di Maioga veebruari alguses.

Yellow Vest Claims ‘Paramilitaries’ Ready to Overthrow Macron

Mr Chalençon made the claim following an interview with Italian media this week after being asked about his meeting with Five Star Movement leader Luigi Di Maio earlier this month BFMTV reports.