Prantsuse räppar tegi laulu, kus nõuab valgete väikelaste tapmist ja nende vanemate poomist

0
11422

Nick Conradi uus räpilaul kutsus üles valgeid beebisid tapma ja nende vanemaid üles pooma. YouTube eemaldas selle video, sest sellega rikutakse kasutustingimusi, kutsudes üles inimesi vägivallale ja õhutatakse rasside vahelist vihkamist, kirjutavad BBC News ja Voice of Europa.

Prantsuse ringhäälinguorganisatsioon BFMTV teatas, et Pariisi prokurör algatas räppari vastu uurimise.

Video on üheksa minutit pikk ja see avaldati 17. septembril. Videol on kujutatud stseene USA filmist “American History X”, kus valged mehed mõrvasid mustanahalisi mehi. Nicki video aga näitab valget meest, keda oli löödud ja kes piinles valudes räppari ja tema kaasosaliste ees.

See video nõuab kõikide valgete väikelaste tapmist: “Ma lähen lastesõime ja tapan valgeid lapsi ja poon nende vanemad üles. ”

Häiriv “muusika” klipp on pealkirjaga “Appel au Meurtre des blancs”, mis tõlkes tähendab “kutse valgete mõrvadeks”. Prantsuse siseminister Gerard Collom teatas Twitteris, et ta mõistab karmilt hukka selle videot.

LITSA (rassismi vastu võitlemise rahvusvaheline ühendus) esindaja kommenteeris: “Nick Conradi video mõrvade õhutamine on põlastusväärne ja uskumatult vägivaldne!”

Klipis röövib räppar valge mehe, viib ta garaaži, alandab ja ründab teda.

Videot saab näha SIIT