Prantsuse seksuaalhariduse õpik 5-aastastele: kuidas araablasega lapsi teha

0
3350

Nathan on üks vähestest kirjastustest, kellel on leping Prantsusmaa valitsusega ja nende raamatuid loevad kõik Prantsusmaa üldhariduskoolid.

Nathan on nüüd avaldanud seksuaalhariduse käsiraamatu pealkirjaga “Kuidas teha lapsi?”. 32-leheküljeline raamat on kirjutatud 5-aastastele lastele, ning seda jagatakse Prantsusmaa lasteaedades, kus käivad miljonid lapsed, vahendab Voice of Europe.

Raamatus on vastused sellistele küsimustele nagu “Mis on armumine?”, “Mis tähendab armastus?”. Tüüpilise näitena kirjeldab raamat lehtedel joonistatud valge naise ja araabia välimusega segaperest koosnev paar, mis aitab lastel mõista, “kuidas tehakse lapsi”.

Prantsusmaal on kirjastusel Nathanil juhtiv positsioon. kirjastustegevus käib kolmes osas: kirjandus, haridus ja refereerimine.

Ettevõtte sõnul on haridus olnud nende tegevuse keskmes rohkem kui 130 aastat ja nad on üks Prantsusmaa tuntumaid kaubamärke.

ALLIKAS:

French book on sex education for children, ‘promotes’ white women having babies with Arabs

Nathan is one of the few publishers in France which benefits from government contracts, so their books are read by almost all of France’s comprehensive school children. Nathan has now published a sex education manual entitled “How to make babies?”.