Prantsuse vasakpoliitik: “Me peame piirama oma sündide arvu, et saaksime vastu võtta migrante”

0
2673

Prantsuse vasakpoliitik: “Me peaksime piirama oma sündide arvu, et saaksime paremini vastu võtta migrante, kes meie uksele koputavad”

Sellise avaldusega ei tulnud välja mingi suvaline poliitik, vaid tipp-poliitik Yves Cochet, kes on Roheliste partei asutaja, endine Prantsusmaa keskkonnaminister ja parlamendi liige.

Hiljuti andis ta intervjuu Prantsuse vasakpoolsele ajalehele Le Nouvel Observateur, millega šokeeris paljusid parempoolseid.

Prantsusmaal on üks kõrgemaid sündide arve, rohkem kui teistes “valgetes riikides” (kui Prantsusmaa sinna veel kvalifitseerub?), osaliselt seetõttu, et seal on suur Aafrika kogukond, aga ka seetõttu, et riik pakub lastega peredele suuri toetusi.

Cochet roheliste poliitikuna tahab, et maakera kliima päästmise nimel sünde vähendataks, kuid mitte aafriklaste (sest see oleks liiga rassistlik), vaid hoopis valgete sünde peab piirama. Väljavõte intervjuust:

Cochet: “(…) Maailma elanike arvu vähendamiseks peame tegema vähem lapsi.

(…) Ma soovitan pöörata tagasi meie sünnitamist soodustav poliitika, pöörates peredele makstavate hüvitiste loogika ümber. Mida rohkem lapsi teil on, seda vähem toetusi te saate, ning peale kolmanda lapse sündi toetused kaoksid täielikult!

(…) Selleks, et meid ei süüdistataks rassismis ja elitaarsuses, selgitan, et sündide vähendamine ei ole suunatud kõige vaesemate riikide vastu, kes toodavad rohkem lapsi kui teised. Vastupidi. Rikkad riigid on esimesed, kes peavad demograafiliselt vähenema. Neil on kõige saastavamad eluviisid.

Lisaks võimaldaks meie sündide piiramine meil paremini vastu võtta sisserändajaid, kes meie uksele koputavad.”

Palun väga, selline on vasakpoolsete loogika. Ehk valides rohelised, valid valgete suitsiidi!

Allikad: