President Duda: “Donald Tusk on Poola ajaloo suurim valetaja!”

0
760

Endine Euroopa Ülemkogu eesistuja Donald Tusk asus nädalavahetusel Twitteris süüdistama Poola presidenti, et too häbistab Poolat. Sellele vastas president Duda, öeldes, et Tusk on “Poola suurim kaasaegse poliitilise ajaloo valetaja”.

Kõik algas Tuski Twitteri-postituses, kus ta süüdistas Dudat, et  LGBT on pigem ideoloogia kui inimeste kategooria:

„Vabariigi President peaks kaitsma oma mainet. Andrzej Duda teeb kõik selleks, et seda  rikkuda. Tema kampaania on ülemaailmses plaanis häbiasi,” kirjutas Tusk, kes täidab praegu Euroopa Rahvapartei juhi kohuseid, kuid oli aastatel 2007–2014 Poola peaminister.

President Duda vastas kiiresti kriitikale:

“Donald, teil oli võimalus kandideerida valimistel ja viia läbi oma kampaania. Teie enda toetajad palusid teil seda teha. Kuid te eelistasite peita end poliitikute Małgorzata Kidawa-Błońska ja Rafał Trzaskowski selja taha. Kas teate, kuidas me tavaliselt sellist käitumist mänguväljakul nimetame? Kana … ”

Euroopa Ülemkogu endine president jätkas kriitikaga, kirjutades Dudale: “Andrzej, mind huvitas vastasseis teie erakonna juhi [PiS-i partei juhi Jarosław Kaczyńskiga]. Aga nagu öeldakse mänguväljakul… ”

Jätkake lugemist siin …

Seotud – Poola President kirjutas alla: Rahaline toetus, abielu kaitsmine ja laste kaitsmine LGBT ideoloogia eest. “See on minu pühendumus”

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.